^

Promocja na programy Affinity

Tomasz Wołkowski

20 stycznia 2021

Jeśli chodzi o obróbkę zdjęć i tworzenie grafik, największa sławą cieszy się Photoshop. Niestety jest relatywnie drogi. Bardzo ciekawą opcją są natomiast programy Affinity, które swoimi możliwościami wcale nie odstają tak bardzo od Photoshopa i spółki.

Programy Affinity 3 miesiące za free

Firma Serif zaproponowała nam dzisiaj świetną promocję. Możemy korzystać z programów Affinity Photo, Designer i Publisher przez 90 dni za darmo. W tym czasie możemy zdecydować o naszej ewentualnej przesiadce z Photoshopa, Illustratora, czy Adobe Lightroom. Wydłużając okres próbny firma pokazuje, że rozumie i potrafi wyjść naprzeciw potrzebom użytkownika w tych pandemicznych czasach.

Jak nie free to o połowę taniej

Jeśli ktoś zna produkty Affinity, ale do tej pory nie wykupił ich, to firma również tutaj wychodzi z super propozycją. Od dzisiaj cena za programy Affinity jest niższa. Do tej pory wynosiła ona 239,99 zł. Od dzisiaj otrzymamy każdy z tych programów po cenie 119,99 zł. Mega obniżka i w porównaniu do cen odpowiedników firmy Adobe, jest to po prostu tanio, a co ważniejsze opłata jest jednorazowa.

Opisywane promocje dotyczą zarówno programów dla Maca jak i iPada.
Zachęcam do skorzystania z okazji w taki czy inny sposób.

Wszystkie aplikacje można pobrać ze strony producenta lub z App Store.

Programy Affinity – pobierz ze strony producenta
Affinity Photo         – pobierz z App Store
Affinity Designer   – pobierz z App Store
Affinity Publisher – pobierz z App Store

 

Źródło: Serif

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Krzysztof

    Zakup tym bardziej w promocji tych programów to świetna okazja pozbycia się programów od adobe, dla lubiących mieć a nie wypożyczać oferta warta uwagi. Sam nigdy nie korzystałem z photoshopa a z prohramów Affinity i owszem.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *