^
Apple Music z Mastercard przez 4 miesiące za darmo

Apple Music z Mastercard przez maks. 4 miesiące za darmo

Jaromir Kopp

17 grudnia 2020

Właśnie zaskoczyła mnie informacja o promocji zorganizowanej przez Mastercard. Posiadacze niektórych kart tego operatora mogą dostać do 4. miesięcy Apple Music za darmo i to bez dodatkowych warunków poza posiadaniem Apple ID i aplikacji Muzyka od Apple oczywiście (również na Androidzie).

Kody na 1 lub 4 miesiące Apple Music od Mastercard

Po przejściu weryfikacji, gdzie należy podać numer karty, imię i nazwisko właściciela oraz termin ważności, jesteśmy kierowani do Apple Music, gdzie możemy zrealizować kod podarunkowy od Mastercard. 

Niestety promocja jest ważna dla tych, którzy nie korzystają aktualnie z Apple Music. 

Oto jak Mastercard zachwala Apple Music.

Twoja ulubiona muzyka.

Bez reklam.

Słuchaj 70 milionów utworów. Pobieraj wszystko i odtwarzaj wszędzie, online lub offline. Słuchaj na każdym swoim urządzeniu z systemem iOS lub Android. Codziennie aktualizowane playlisty. Odtwarzaj radio, w którym znani artyści puszczają na żywo najnowsze hity. Podążaj za muzyką, którą kochasz wraz z tekstem ulubionych piosenek. Bez zobowiązań, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Bądź zawsze na bieżąco z najlepszą muzyką dzięki Mastercard!

Aby sprawdzić, czy kwalifikujecie się do promocji i rozpocząć proces aktywowania do 4 miesięcy darmowego Apple Music wystarczy wejść na stronę: Mastercard i Apple Music: Twoja ulubiona muzyka.

Dzięki Marcin za pomoc w sprawdzeniu na Androidzie. 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Kodak

  Mnie teraz wyrzuca na główną stronę – już po promocji?

  • Kodak

   Niestety to samo 🙁 Ktoś użył z kartą Revolut?

   • Idkvid

    Niestety z revoult nie śmiga. Sam sprawdziłem jeszcze na PKO BP i działa.

 2. arkadowski

  Za ten shit jakościowy to nawet za darmo nie chcę! Oczywiście jako źródło muzyki w trasie (auto, rower, bieganie) dla wielu świetna propozycja, tylko nie za takie pieniądze!
  No chyba, że ktoś jedyny sprzęt jaki posiada do słuchania muzyki opiera się na wątpliwej jakości pierdziawce w postaci głośniczka Apple, wtedy rozumiem mi zwracam honor!

 3. oliv

  Link nie działa:(

 4. piotr

  link nie działa sprawdzajcie co podajecie. Ale cóż prasówka to świadczy o poziomie dziennikarstwa.