^
AirPods Max i iPhone podczas parowania

AirPods Max! Na takie słuchawki od Apple czekaliśmy?

Jaromir Kopp

8 grudnia 2020

Oto trzeci, brakujący element oferty słuchawek od Apple. Po AirPods „nieszczelnych” w dwóch wersjach AirPods Pro „szczelnych”, mamy coś dla przeciwników wtykania słuchawek w ucho. Te klasyczne w formie słuchawki, wewnątrz mają ponadstandardową technologię od Apple.

AirPods Max

AirPods Max oferują niewiarygodnie wysoką jakość dźwięku, adaptacyjny korektor, aktywną eliminację szumów i dźwięk przestrzenny. Tak chwali je Apple. Dodatkowo są naszpikowane technologią i sensorami:

AirPods Max nausznik i pokrętło
 • Zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny.
 • Aktywna redukcja hałasu.
 • Tryb kontaktu.
 • Adaptacyjna korekcja (EQ).
 • Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy.

Czujniki optyczne, czujnik pozycji, czujnik etui, przyspieszeniomierz, żyroskop. Podwójny chip H1.

Sterowanie za pomocą pokrętła, podobnego do tego w Apple Watch oraz przycisku.

W sumie dziewięć mikrofonów! Osiem mikrofonów do aktywnej redukcji hałasu. Trzy mikrofony do rozmów, ale dwa z nich również pełnią rolę w redukcji hałasu.

20 godzin pracy na jednym ładowaniu (również z włączoną redukcją hałasu).

To wszystko podane w 5 kolorach.

Cena: 2799 zł 

Dostępność: 4-7 dni.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Artur

  Zostanę przy swoich B&O H9, moim zdaniem troszkę przestrzelili z cena.

  • Jaromir Kopp

   To spróbuj teraz kupić

   • Artur

    Jaromir nie zamierzam kupować, w wyborach zawsze kieruje się rozumem, parametrami i exelem. Nie jestem podatny na marketingowy bełkot. Nie jestem też targetem jeśli chodzi o słuchawki dla Appla, Jestem już stary i w muzyce szukam zupełnie czegoś innego co oferują skompresowane i zmasterowane pod „grajki” pliki muzyczne w iTunes Store 🙂

 2. Timot3i

  Powiem szczerze – design bardzo specyficzny, ale są całkiem, całkiem. Co do ceny… o kurde, aż sam nie wierzyłem w to co widzę. Nie spodziewałem się ich tak drogich. Ciekawe czy wyjdzie ta tańsza wersja sportowa np: w. przyszłym roku ?

  • Paweł Nyczaj

   Tańsze są Beats Solo Pro. Też mają chip H1 i włączają się automatycznie po rozłożeniu. Nowe Beats Solo Pro są nieco ponad 2x tańsze. Nie są to najtańsze słuchawki nauszne, ale po prostu płaci się za chip H1, który póki co nie jest oferowany licencyjnie innym producentom słuchawek. Chcąc mieć zalety chipa H1 jesteśmy skazani na słuchawki Apple lub Beats, który jest marką Apple

 3. Mariusz

  Wierzę w to, ze grają wyśmienicie… Ale cena zabija. W tej cenie można mieć 2 duże HomePody

  • Jaromir Kopp

   To zawieś je na uszach i doczep UPS w plecaku
   Tak, czy siak w Europie już wykupione. Nie dostaniesz na gwiazdkę.

 4. mm

  Wybaczcie moją ignorancję, ale czy na tym można zapuścić dźwięk nieskopresowwany lub skompresowany bezstratnie? Bo jeśli nie, to ch.j z tymi wszystkimi technologiami.
  Drugie pytanie: jakie jest opóźnienie sygnału audio? Do grania na żywo przydałoby się kilka milisekund, najlepiej 1-2 ms. Czy w tym przypadku działa magia Apple?