^
AirPods 3

Czy tak będą wyglądać AirPods 3?

Jaromir Kopp

5 listopada 2020

Nie tak dawno temu pojawiły się informacje, że Apple planuje mocno odświeżyć podstawową wersję AirPods (3). Mówiono, że będą one podobne budową do AirPods Pro. Właśnie coś takiego widzimy na zdjęciach, które pojawiły się na japońskich blogach.

AirPods 3 z krótszym pałąkiem

Ostatnie wyprzedaże i obniżki cen nawet do 99$ dla podstawowej wersji AirPods, również sugerują nachodzące zmiany. W końcu ten model w ciągu kilku lat doczekał się w zasadzie tylko aktualizacji etui. Teraz czas na większe zmiany.

Japońskojęzyczny blog 52audio cytowany m.in. przez Apple Insider  zaprezentował kilka zdjęć produktu, który wygląda jak nowa wersja AirPods 3. Konstrukcyjnie nawiązuje do AirPods Pro.

AirPods 3 rysunek

Nie wiadomo wiele o jakiś nowych możliwościach tej aktualizacji. Blog Audio52 twierdzi, że nadal będą wyposażone w układ H1. Same zdjęcia, choć to prawdopodobne, też nie muszą pokazywać produktu Apple. Podejrzeń można nabrać, analizując rzekome prześwietlenie rtg AirPods 3 i AirPods Pro wraz z etui. Widać m.in. po złączu ładujący, że zdjęcie „trojek” jest przeskalowaną wersją „Pro”. Tak czy siak, idzie nowe, bo wskazują na to wspomniane inne źródła i sytuacja na rynku.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy