^
Spotify ikona

Spotify dla Apple Watch zadziała bez iPhone

Jaromir Kopp

4 listopada 2020

Dla mnie nieporozumieniem jest używanie Spotify w ekosystemie Apple. Jednak wiele osób sobie ten serwis chwali z różnych powodów. Od teraz jedna z wad Spotify znika. Będzie można strumieniować muzykę i podcasty Spotify na Apple Watch nie będąc w pobliżu swojego iPhone’a.

Spotify na Apple Watch przez LTE lub Wi-Fi

Spotify udzielił informacji dla Engadget: „Skupiamy się na rozwijaniu doświadczeń, które umożliwiają użytkownikom słuchanie Spotify gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą — niezależnie od urządzenia lub platformy. Po wstępnym okresie próbnym wprowadzamy teraz możliwości transmisji strumieniowej do Spotify w Apple Watch”.

Strumienianie muzyki w aplikacji Spotify na Apple Watch będzie możliwe zarówno po Wi-Fi, jak i co ważniejsze na modelach z LTE „w terenie”.

Aplikacja Spotify w App Store.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy