^
konferencja apple

Tim Cook zdradza co zobaczymy na konferencji Apple

Przemysław Marczyński

13 października 2020

To już dziś. O 19:00 czasu polskiego rusza konferencja Apple. Mamy duże oczekiwania odnośnie do tego wydarzenia. Jest również wiele niewiadomych i ciągle liczymy na prawdziwą niespodziankę. Pod znakiem zapytania stanęła prezentacja nowych komputerów z procesorami Apple. Nie wiemy też czy pojawi się HomePod mini – mała wersja głośnika. Jednak sam Tim Cook odsłania karty i zdradza co dziś zobaczymy.

Muzyczny szyfr

Tak. Tim zdradza nam sekrety dzisiejszego wydarzenia. Jednak nie jest to jasna i klarowna odpowiedz, a zaszyfrowana lista muzyczna pozwalająca krok po kroku dojść do tego, czym Apple nas dziś zaskoczy. Spróbujmy odszyfrować tę wiadomość.

Wyjątkowy i niesamowity

tim-cook-szyfr-mojmac-3

Zaczynamy od High Hopse. Wydaje się, że wszystkie plotki i oczekiwania o nowym telefonie zostaną spełnione. iPhone ma opóźnienie ale wszystkie pokładane w nie nadzieje się spełnią.

Three Little Birds – to wyraźny sygnał, że nowy iPhone pojawi się w trzech odsłonach. Możemy zatem spodziewać się wersji: iPhone mini, iPhone (bez Pro) i ten dla najbardziej wymagających użytkowników.

Good Times Roll – nie jestem pewien czy mamy być cieszyć, że ceny telefonu spadną. A może to będzie dobry czas dla Apple, że sprzedaż poszybuje. Nie mam pojęcia 🙂

I Can See Clearly Now – nowy ekran w iPhonie. Jeszcze lepsza jakość i jeszcze większa wydajność. Czyżby 120 Hz jedna zagości w nowym iPhonie?

My Shot i Glory – to zwiastun lepszej kamery. Będzie lepsza rozdzielczość, lepszy HDR i jeszcze większe możliwości trybu nocnego.

tim-cook-szyfr-mojmac-3

Jump oraz Girl On Fire – stawiam na lepszą odporność na upadki i prace w trudnych warunkach pogodowych.

Take Me To Church – dla wielu osób Apple to prawie temat wyznaniowy. Tim chyba chce podkreślić tu mistyczne podejście do tego produktu. A może wierzy, że wyszli z siebie i udało się im zrobić polską Siri? Bo chyba nie mam mowy o nowych sklepach, które z faktu na ich projekty nazywa się świątyniami.

Dreams – każdy marzy o tym telefonie. Każdy chce go mieć. Albo pojawi się nowa funkcja wspomagająca sen. Trudny fragment układanki 🙂

tim-cook-szyfr-mojmac-3
Wonderful – czas na zmianę wyglądu iPhone’a. To będzie się dziś działo. Idzie nowy, piękny designe.

Fast As You Can – nowy procesor w iPhonie pozamiata konkurencję. Seria A… cośtam jeszcze bardziej przyspieszy system iOS.

Experience (i to dwa razy) – to najważniejsze dla użytkowników. Doświadczenie z użytkowania. Powtórzenie tego hasła to mocna obietnica jeszcze lepszego użytkowania telefonu. I zapewne nie chodzi tu tylko o nowego iPhone’a plus iOS 14. Jeszcze coś za tym może się kryć.

A Wy jak rozszyfrujecie ukryty przekaz z tej listy Tim’a Cooka? 🙂

Uffff. Ten rytm zapowiada się świetnie. A my będziemy relacjonować dla Was to wydarzenie pod tym adresem. Zapraszamy od 19:00.

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy