^
Buddywatch

Tarcze zegarka na każdą okazję… za darmo! Poznaj Buddywatch

Jaromir Kopp

26 września 2020

Nie trzeba było długo czekać, aby jedna z nowych funkcji watchOS 7 i iOS 14 została sprytnie i z pożytkiem użyta w aplikacji. Jeżeli nie chcesz samemu mozolnie dobierać tarcz, komplikacji, zdjęć i ustawiać kolorów, to koniecznie sprawdź ten program.

Udostępnianie tarcz Apple Watch

Apple nadal się nie ugiął i nie pozwala na pełny dostęp do komponowania własnych tarcz przez deweloperów i użytkowników. Jednak do systemu dodaje coraz więcej wzorów, które mają wiele opcji konfiguracji. Odpowiednie ich wykorzystanie daje ogromne możliwości, czego dowodem jest aplikacja Buddywatch.

Program jest całkowicie darmowy i nie tylko pozwala na przeglądanie tarcz udostępnionych przez innych, ale również wysyłanie własnych kompozycji, którymi chcemy się podzielić.

Dodatkowo tarcze można filtrować wg modelu zegarka, jego rozmiaru, koloru oraz dodatków.

Buddywatch na iPhone

Jeżeli jakaś z tarcz używa komplikacji pochodzących z aplikacji, które nie są systemowe, zostaniemy o tym poinformowani. Jeżeli dodatkowo aplikacja jest płatna, też pojawi się stosowne ostrzeżenie.

Do łatwiejszego dzielenia się własnymi tarczami, wydawca Buddywatch stworzył prosty Skrót, który można pobrać ze strony Buddywatch.

Pobrane tarcze oczywiście można dalej modyfikować wg własnych upodobań.

Oczywiście Buddywatch ma też wersję na zegarek, z której można korzystać bezpośrednio na nadgarstku.

Buddywatch na Apple Watch

Buddywatch w App Store (wymaga watchOS 7 i iOS 14).

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Jaro

    Szkoda ze na AW3 tak licho

  2. Dawid

    Dzieje się