^
Apple One

Apple One! Nareszcie usługi od Apple w pakiecie!

Jaromir Kopp

15 września 2020

Na to wielu z nas naprawdę czekało. W końcu Apple doceniło swoich najwierniejszych użytkowników oferując zniżki przy opłacaniu kilku usług.

Apple One w trzech wariantach.

Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade i 50 GB, iCloud za 15$.

To samo dla rodziny z 200 GB, iCloud za 20$.

Pakiet wypas dodatkowo News gdzie dostępne i 2 TB iCloud a 30$.

Apple One w Polsce

Niestety w Polsce będą dostępne tylko dwa pakiety. Podstawowy i rodzinny. W miarę potrzeb będzie można do nich dokupić większą przestrzeń dyskową. Jednak wygląda na to, że i tak się opłaca.

Apple One dla Ciebie:

Apple Music, Apple Arcade, Apple TV+, iCloud 50 GB za 24,99 zł (oszczędność prawie 50 zł).

Apple One dla rodziny:

Apple Music, Apple Arcade, Apple TV+, iCloud 200 GB za 39,99 zł (oszczędność prawie 52 zł).

Dostępność: „już jesienią”.

 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (12)
L

12 komentarzy

 1. xDanlob

  Polskie ceny już są dostępne na oficjalnej stronie Apple – niestety na Fitness+ poczekamy 🙁

 2. Słabo

  Nie interesuje mnie ani TV ani Arcade. Music i iCloud mam, Fitness chętnie wypróbuję – gdy będzie.

  One nie dla mnie – szkoda, że nie można dowolnie łączyć, z założeniem, że każdy następny do paczki daje jakiś upust.
  Wciskają na siłę ludziom to co im nie potrzebne.

  • Jaromir Kopp

   Jesteś wyjątkiem. Ja i wielu moich znajomych ma przynajmniej AM rodzinne i iCloud. To już daje oszczędności. Za TV przyjdzie mi w listopadzie płacić – bo się darmowy okres skończy – wyjdzie za darmo. A Arcade odlać – będzie gratis.

   • Mariusz

    przy nowych iPadach pojawiły się napisy, że Apple TV za darmo na rok. Jeśli więc kupimy nowy sprzęt to Apple One nie będzie się opłacało…

 3. Adam Konopka

  Dla mnie żadna z przytoczonych usług nie jest warta mich pieniędzy, dlaczego? Apple Music mnie nie interesuje, apple tv to jakiś koszmarek, produkcje bez polotu raczej szmira, w gry nie gram może tylko icloud, ale staram się chmury nie używać bo potrzeby nie mam. Ogólnie ta oferta jest do bani….

  • pitmarek

   Więc ja się pytam po co te zbędne komentarze ?! Usługa jest dla osób/grup które z tego korzystają. Nic na siłę szanowny Panie

 4. dawid

  ciekawe jaki będzie koszt rozszerzenia iCloud do 2TB.. bo z 2TB to brałbym odrazu 🙂

 5. Mariusz

  Szkoda, że nie ma najwyższego pakietu w PL, ale One i tak się opłaci. Nawet z dopłatą do 2T iCloud. 40 zł iCloud+30 zł Music to już 70 zł i żadna usługa dodatkowa. Z One za 80 zł masz wszystkie usługi i 2TB iCloud.

  • pawciu

   Dzięki, właśnie szukałem info ile kosztuje z dopłatą do 2TB. Teraz opłacam rodzinny pakiet Music + 2 TB iClouda i płacę 70 zł miesięcznie. Nawet jakbym miał płacić tyle samo to i tak nie ma sensu przechodzenia na pakiet, bo Arcade czy TV+ to karykatura konkurencyjnych odpowiedników, a wychodzi na to, że płaciłbym 80 zł zamiast 70 zł.

   Jakby w Polsce ruszył News i Fitness to byłoby to warte zakupu. Podejrzewam, że ten pakiet będzie się cieszył największym wzięciem.

   • Jaromir Kopp

    Nie – różnica jest 28 zł więc byłbyś 2 zł do przodu + najlepsza strumieniowa TV i bezsensowne gry dla dzieciakow.

    • pawciu

     Czyli teraz płacę dokładnie 29+39 czyli 68 zł a płaciłbym 66 zł?
     Nie wiem czy mnie trollujesz, czy faktycznie masz przeświadczenie, że TV+ to najlepsza strumieniowa TV z bardzo mizerną ilościowo biblioteką?
     Też myślałem, że Arcade będzie fajną ofertą dla dziecka, ale dziecko ma inne ulubione tytuły z AppStore w które gra i po przejrzeniu i zainstalowaniu kilku gierek, stwierdziło, że tam prawie nic ciekawego nie ma. Raymen przypadł do gustu, ale dla jednej gierki nie warto opłacać Arcade.

 6. RaVbaker

  Mnie się opłaca i to bardzo. Na co dzień mam 200GB danych i Music rodzinny. Więc płacę teraz 30 za music i 12 za 200GB. A tu za 40zł (2 mniej) będę miał jeszcze Arcade i TV+. Które kończy mi się na dniach razem z 1wszym rokiem gratis do AppleUrządzenia. Więc mnie się mega-osoba. Mam tylko nadzieję, że wykupiony w pakiecie One będzie dalej działał dla poszczególnych starych urządzeń jak pojedyncze usługi. Wciąż mam w rodzinie iPhone 5 (który używa dysku dzielonego dysku iCloud 200GB) i iPhone 6S (z Apple Music i dyskiem).