^
Wielka wyprawa przez Ameryki

Wielka wyprawa przez Ameryki. Film dla fanów motocykli i przygody w TV+

Jaromir Kopp

7 września 2020

Kilka dni temu Apple udostępnił zwiastun serialu dokumentalnego opisującego drogę od samego końca Ameryki Południowej do Los Angeles przebytą przez Ewana McGregora Charleya Boormana… na motocyklach elektrycznych. Tytuł oryginalny „Long Way Up” dobrze wskazuje kierunek tej wyprawy.

Niepierwsza przygoda na motocyklach, ale pierwsza na elektrycznych

Wspomniana para przyjaciół, z której jeden jest znanym aktorem, a drugi podróżnikiem i autorem telewizyjnych programów przygodowych, kolejny raz przemierza świat na motocyklach. Zaliczyli już podróż przez Europę, Azję do Kanady, Z Europy do końca Afryki, więc nadszedł czas, aby „zaliczyć” Ameryki „w pionie” od dołu w górę. Jednak tym razem podróż odbywa się na motocyklach z napędem elektrycznym.

Serial zadebiutuje już 18 września oczywiście a Apple TV+. Tego dnia pojawią się trzy odcinki, a co tydzień będzie tradycyjnie dodawany kolejny. W sumie nakręcono 11 odcinków.

Zwiastun z polskimi napisami dostępny jest już w aplikacji TV+

Seria zapowiada się całkiem interesująco. Choć teraz i tak jestem fanem Teda Lasso i na kolejne odcinki czekam co tydzień.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy