^
Ted Lasso wersja NBC

Ted Lasso rozmawia z José Mourinho. Będzie drugi sezon

Jaromir Kopp

24 sierpnia 2020

Znów w Apple TV+ jest serial, przez który wyczekuję piątkowych poranków. Właśnie Apple zamieścił w kanale TV+ na YouTube rozmowę głównego i tytułowego bohatera serialu Ted Lasso z jednym z najsłynniejszych trenerów piłki nożnej José Mourinho. Wcześniej, już w 5 dni po premierze Apple zamówiło drugi sezon serialu.

Ted Lasso ma długą historię

Ja mogliście zauważyć, w informacjach o serialu, bazuje on na już wcześniej wykreowanej przez Jasona Sudeikisa dla NBC postaci amerykańskiego trenera w Londynie.

Jeżeli obejrzy się filmy promujący Premier League, widać jak wiele pomysłów zostało z tamtej „reklamówki” zaczerpniętych, ale również, jak mocno rozbudowano tę postać i cały wątek intryg wokół trenera Teda Lasso.

Jak wiecie, jest to trener, który odniósł jeden sukces w amatorskiej drużynie futbolu amerykańskiego i po nim został zatrudniony w Anglii, aby trenować pierwszoligowy zespół piłki nożnej, choć nie wie nawet, że mecze mają połowy, a nie kwadry i, że dość często zdarzają się w piłce remisy. Oczywiście wiąże się z tym niszczycielski plan nowej, urażonej właścicielki wspomnianego klubu.

Naprawdę ten serial wciągnął mnie swoim humorem i też pewną dawką dość nienachalnie przemyconych mądrości.

Zobaczcie, jak wyglądała wersja 1.0 Teda Lasso, ta zrobiona dla NBC.

A teraz wspomniana rozmowa Teda Lasso z José Mourinho.

Jak wam się to podoba?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.