^
Na lodzie Apple TV Plus

„Na lodzie”, czyli komedia z Billem Murrayem w Apple TV+

Jaromir Kopp

20 sierpnia 2020

W obliczu nagłych wątpliwości dotyczących małżeństwa, młoda nowojorska matka i pisarka (Rashida Jones) łączy siły ze swoim ekscentrycznym ojcem playboyem (Bill Murray), aby śledzić męża (Marlon Wayans) w słodko-gorzkiej komedii o związkach, napisanej i wyreżyserowanej przez Sofię Coppolę.

„Na lodzie” po angielsku „On the Rocks”

Pełnometrażowa komedia ukaże się w Apple TV+ w październiku tego roku. Jej zwiastun pojawił się w Apple TV i jest też do obejrzenia na kanale Apple TV+ w serwisie You Tube. Osobiście polecam zwiastun w aplikacji TV, bo jest już z polskimi napisami.

Laura (Rashida Jones) myśli, że jest szczęśliwa, ale kiedy jej mąż, Dean (Marlon Wayans), zaczyna późno godzinami pracować w biurze z nowym współpracownikiem, Laura zaczyna się bać najgorszego. Zwraca się do jedynego mężczyzny, który może mieć orientację: jej uroczego, impulsywnego ojca Felixa (Billa Murraya), który nalega, by zbadali sytuację. Kiedy oboje zaczynają nocą włóczyć się po Nowym Jorku, rozglądając się za imprezami w centrum miasta, odkrywają, że u podstaw ich podróży leży ich własny związek.

No czekam na ten film z niecierpliwością, zwłaszcza że bardzo lubię Billa Murraya.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy