^
iPhone 12 koncept

iPhone 12 na filmie, dość udana artystyczna wizja

Jaromir Kopp

28 lipca 2020

Oswoiliśmy się z myślą, że iPhone 12 będzie mocno nawiązywał do wyglądu obudowy moich ulubionych iPhone’ów 4, 4s, 5, 5s i SE 2016. Jednak ich wielkość i proporcje mocno odstają od nowych modeli. Dlatego warto obejrzeć film, którego autor dwoił się i troił, aby z każdej strony i w środku, przedstawić nam wygląd nadchodzących iPhone’ów 12. Częściowo mu się to udało.

Apple jest niedoścignione

Na filmie warto skupić się na wyglądzie zewnętrznym prezentowanej wizji iPhone’ów 12. Niestety autor nie dał sobie szansy uniknięcia kompromitacji i pokazał nam swoje wyobrażenie płyty głównej. Dodatkowo film jest względem tego, co zwykło pokazywać Apple, mocno „przegadany”. Jednak pomimo tych wad, warto obejrzeć przynajmniej to, co nie wnika we wnętrze iPhone’ów 12.

Gdyby nie ambitne udawanie produkcji reklamowej Apple, film byłby całkiem udany.

Czy taki kształt obudowy Wam też się podoba?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *