^
Back to School 2020

Back to School 2020: Powrót do szkoły z Apple i AirPods!

Jaromir Kopp

9 lipca 2020

Nadal nie wiemy, czy młodzież i dzieci wrócą po wakacjach do normalnego, stacjonarnego nauczania, bo rząd ma teraz ważniejsze sprawy na głowie. Jednak wiemy już, że powrót do szkoły mogą osłodzić im słuchawki AirPods w prezencie. Oczywiście pod pewnymi warunkami.

Kup Maca, iPada Pro lub Air

Każda kwalifikująca się do zakupów w sklepie dla edukacji Apple osoba, może przy zakupie: iMaca, iMaca Pro, MacBooka Pro i MacBooka Air w tym wersje w konfiguracjach na zamówienie lub iPada Pro czy Air dostać słuchawki AirPods w wersji podstawowej za darmo!

Jeżeli jednak kupujący woli AirPods z ładowaniem indukcyjnym lub wersję Pro, to będzie mógł je kupić taniej o 799 zł, czyli cenę podstawowej wersji. Dodatkowo można sobie zażyczyć darmową grawerkę na etui.

Do zakupów edukacyjnych kwalifikują się pracownicy wszelkich instytucji edukacyjnych prywatnych i państwowych oraz studenci uczelni wyższych i uczniowie szkół dla osób z wykształceniem średnim lub ich rodzice (opiekunowie) dokonujący zakupu w ich imieniu.

Promocja trwa od dziś do 29 października 2020.

Więcej na stronie: Kup Maca lub iPada na studia. Dostaniesz AirPods.

Moim zdaniem to ciekawsza oferta niż rok temu, gdy jedynie otrzymywaliśmy zniżki przy zakupie słuchawek Beats.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. PRO

    Fajnie, że wersja PRO jest pomniejszona o cenę podstawowej. Mam Pro, żona podstawowe – różnica jest ogromna!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *