^

Jak dezynfekować urządzenia mobilne?

Żyjemy w szalonych czasach. Wirus całkowicie zmienił nasze życie i wpłynął na wiele naszych przyzwyczajeń. Coraz większą uwagę przykładamy również do dezynfekcji urządzeń nie pomijając przy tym telefonów. Urządzenie Invisible Shield UV Sanitizer to lampa UV do dezynfekcji. W zaledwie 5 minut technologia UVC niszczy 99,99% najpopularniejszych bakterii.

Jak działa dezynfekcja

Cztery żarówki UV-C, bezpieczne dla urządzeń elektronicznych, dezynfekują włożone do komory przedmioty, niszcząc patogeny na poziomie molekularnym. Wskaźnik postępu pokazuje, ile czasu pozostało do zakończenia cyklu. W przypadku otworzenia lampy przed zakończeniem cyklu, żarówki UV-C wyłączają się automatycznie. Lampa InvisibleShield jest uniwersalnym rozwiązaniem – można w niej zdezynfekować zarówno telefon o przekątnej do 6,9”, jak i drobne przedmioty codziennego użytku, takie jak: klucze, piloty, biżuterię czy słuchawki.

UV Sanitizer dezynfekuje urządzenia elektroniczne bez narażania ich na szkodliwe działanie płynów, ciepła czy substancji chemicznych, które mogłyby je uszkodzić. Niewielkie rozmiary lampy sprawiają, że łatwo znaleźć dla niej miejsce – zarówno na biurku, jak i w torbie podczas podróży.

InvisibleShield UV Sanitizer jest dostępna w cenie 229,00 PLN.

Oficjalna strona dystrybutorawww.icorner.alstor.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Wojtek

  SARS-CoV-2 to wirus a nie bakteria. 🙂

  Odpowiedz
 2. dezynfekator

  Bardzo dobrze, że coś takiego powstało. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny przedmiotów, z których korzystamy na co dzień, a także otaczającego nas świata. W przypadku pomieszczeń (np. domów, mieszkań czy biur) sprawa jest prosta, bowiem wystarczy skorzystać z usługi profesjonalnej dezynfekcji, np. tej oferowanej przez firmę https://biodezynfekcja.eu/. To wygodny sposób na szybkie, bezpieczne i co najważniejsze skuteczne oczyszczenie otoczenia z wszelkich szkodliwych czynników.

  Odpowiedz
 3. mrafal21

  Czy można dezynfekować elektronikę za pomocą ozonu, np. wpuszczając ozon wytworzony popularnymi generatorami do woreczka lub pudełka ze smartfonem, słuchawkami itp? Bez problemu można tak robić z ubraniami, pomieszczeniami, samochodami, żywnością, czy więc ten gaz ma negatywny wpływ na elektronikę?

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *