^
WWDC 2020 z Mój Mac

WWDC: jak i gdzie oglądać?

Jaromir Kopp

22 czerwca 2020

Odpowiedź na oba pytania brzmi: Najlepiej z nami! Specjalnie na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy stronę, która poza oglądaniem transmisji z wydarzenia, pozwoli na zapoznanie się z naszym komentarzem i ma wyjątkową „wartość dodaną”!

Wyraź swoje emocje!!!

Ponieważ spodziewamy się, że podczas transmisji zabraknie budujących atmosferę odgłosów licznej widowni, to postanowiliśmy uzupełnić ten brak. Nawet gdyby Cook spędził kilku nieszczęśników w maskach na widownię, to nie zastąpią oni braw tysięcy deweloperów, ale spokojnie! My o to zadbaliśmy.

Sami zdecydujecie, czy to, co widzicie, budzi wasz entuzjazm, rozśmiesza Was do łez lub powoduje gwałtowny sprzeciw!

Wystarczy, że klikniecie odpowiedni przycisk. Gdybyście nie mogli się zdecydować, będziemy Wam podpowiadać, używając kodu kolorów!

Choć strona zostanie uruchomiona w pełnym zakresie dopiero przed WWDC (przypominam, startuje o 19.00), to już teraz możecie potrenować. Zapraszamy na:

mojmac.pl/wwdc/ 

Dodatkowo dla współoglądaczy przygotowaliśmy kod rabatowy na nasz podręcznik do macOS!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Artur

  Zgłaszam że będę oglądał.

  • Jaromir Kopp

   Dopisuję do listy!

 2. jargo

  Hej, z chęcią dołączę