^
mojmac-podcast-1

Mój Mac Podcast #7 – nowy MacBook Pro i polska Siri

Przemysław Marczyński

5 czerwca 2020

Jak sprawuje się klawiatura w nowych MacBookach Pro? To pytanie zadawałem sobie ostatnio dość często myśląc o nowych MacBookach Pro. W tym odcinku podcastu udało mi się otrzymać odpowiedź na to i inne pytania dotyczące nowego komputera Apple. Wracamy również do gorącego tematu jaki niedawno publikowaliśmy na łamach Mój Mac. Wreszcie zadziała polska Siri nosząca imię Emma. Jak to się stało, że iOS zaczął wreszcie z nami rozmawiać i jak cały projekt wygląda „od środka” będzie można wysłuchać w nowym Mój Mac Podcast.

Co w nowym odcinku podcastu:

— Pakiety usług Apple
— Apple potrafi sprzedawać zegarki
— Nowy MacBook Pro
— Polska Siri już działa

Posłuchasz nas w: iTunes i wszędzie… 
Audycję prowadzą: Jaromir Kopp, Artur Jopek, Przemek Marczyński

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Krzysztof P.

    Cytat z pierwszego odcinka Mój Mac Podcast: ” Rozpoczynamy nagrywanie cyklicznej audycji technologicznej – Mój Mac Podcast. Do mikrofonów zasiadają Jaromir Kopp, Artur Jopek oraz Przemek Marczyński. Co dwa tygodnie będziemy Was raczyć naszymi przemyśleniami z wydarzeń jakie miały miejsce w nowych technologiach.” koniec cytatu. Pierwszy odcinek ukazał się 04.02.2020r. a ostatni siódmy 05.06.2020r. Pomiędzy pierwszym a siódmym minęło 17,5 tygodnia, a wiec powinno być teoretycznie 9 odcinków podcastu, natomiast licząc do dnia dzisiejszego tj. 17.07.2020r. minęło 23,5 tygodnia co daje 12 odcinków zakładając, że odcinki będą ukazywać się z waszą obietnicą co dwa tygodnie.

    Pozostaje tylko wam ”pogratulować ” sumienności i wytrwałości która wystarczyła Wam na ” AŻ ” tak długo! ( ironia )

    • Przemysław Marczyński

      Rozumiem rozczarowanie. Wybacz. W tym czasie wydarzyło się dużo rzeczy. Między innymi ogłuchłem. Ufam, że mimo to uda się wrócić do nagrywania. Dzięki za troskę.