^
Pearl Jam Gigaton

Pearl Jam „Gigaton Visual Album Experience” dostępny za darmo w Apple TV app

Jaromir Kopp

25 kwietnia 2020

Po siedmiu latach przerwy Pearl Jam wydał jedenasty album studyjny. Stało się to 27 marca tego roku. Niecały miesiąc po premierze w aplikacji Apple TV możemy obejrzeć i wysłuchać pięknie zrealizowane dzieło filmowe z muzyką pochodzącą z tego albumu Gigaton.

Przez jakiś czas za dramo w Apple TV App

Na wszystkich urządzeniach, na których można używać aplikacji TV, można też obejrzeć album „Gigaton Visual Album Experience”. Będzie on za darmo dostępny przez jakiś czas, potem będzie oferowany w normalnej sprzedaży.

O muzyce Pearl Jam nie ma się co wypowiadać. To klasyka. Jednak warto nadmienić, że „Gigaton Visual Album Experience” zrealizowano z wielką dbałością o szczegóły i jakość zarówno obrazu, jak i dźwięku. Warto poświęcić niecałą godzinę, aby doznania muzyczne wzmocnić wizualnymi.

Pearl Jam „Gigaton Visual Album Experience”  w Apple TV

Oto jak w Apple TV zachwalają to dzieło:

Pearl Jam wydał bardzo długo oczekiwany nowy album Gigaton. Ich jedenasty album zarazem pierwszy od prawie 7 lat cieszy się już uznaniem krytyki jako ich największe i najbardziej awangardowe dzieło jak dotąd. Ten wciągający wizualny album łączy w sobie inspirujące wizualizacje zespołu z materiałami filmowymi, wyprodukowanymi przez wielokrotnie nagradzane Evolve Studios […]. W połączeniu z rewolucyjnym formatem dźwięku Dolby Atmos oraz dynamicznym obrazem wideo Dolby Vision ten wizualny album jest pierwszym tego typu doświadczeniem w Apple TV. Dzięki wciągającemu dźwiękowi fani Pearl Jam będą mieli niepowtarzalną okazję usłyszeć album w zupełnie inny sposób. „Jestem podekscytowany, że fani będą mogli zanurzyć się w dźwięku i usłyszeć głębię i warstwy tych utworów i występów” – wyjaśnia producent Gigaton Josh Evans. „To naprawdę unikalny sposób na przeżycie tego albumu”.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy