^
Turn your home into music with GarageBand

Zamień swój dom w muzykę z GarageBand

Jaromir Kopp

20 kwietnia 2020

Pojawił się kolejny film z cyklu Today at Apple (w domu). Na stronie wcześniej dedykowanej wydarzeniom w App Store’ach, teraz pracownicy sklepów Apple publikują materiały, jak być kreatywnym siedząc w domu (i mając sprzęt Apple).

Dobra lekcja GarageBand

Ta czwarta już lekcja, dla mnie osobiście jest najbardziej przydatna. To prawdziwy, skompresowany podręcznik, jak zacząć zabawę z GarageBand dla iOS (iPadOS) pod pretekstem tworzenia muzyki z odgłosów domowych.

To naprawdę fajny pomysł, a wiedza przekazana w tym filmie przyda się nie tylko do zabaw domowych. Film uczy jak nagrywać własne sample, a potem jak używać ich w GarageBand do komponowania utworów. Dodatkowo poznamy też narzędzie „wyrównujące” takt i rytm. Na końcu poznamy panel „Didżejski”, o którym nawet nie wiedziałem, że się w GarageBand znajduje.

Turn your home into music with GarageBand sample

Zdecydowanie polecam ten film, jak i wcześniejsze. Są do obejrzenia na stornie www Today at Apple (at home).

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *