^
iPhone 12 Max

Kolejne przecieki dotyczące iPhone 12, jeśli się potwierdzą, będzie wspaniały!

Jaromir Kopp

17 kwietnia 2020

Świeże „wycieki” pokazały nowe płaskie krawędzie obudowy iPhone 12 Max, płaskie szkło, mniejszy „nosek”, nową budowę wysepki aparatów i kilka innych nieznanych faktów.

EverythingApplePro i jego rendery na podstawie dokumentów CAD

Wg EverythingApplePro dane zawarte w pliku CAD są w 70% prawidłowe, jednak cześć dotycząca aparatu może być specjalnie zmodyfikowana w „celach bezpieczeństwa”.

Wygląd projektu mocno pokrywa się z wcześniej prezentowanymi rysunkami. Jeżeli te przecieki się potwierdzą, nowy iPhone będzie ciut cieńszy od obecnych i prawdopodobnie większy przy jeszcze odrobinę mniejszym odstępie od krawędzi ekranu do krawędzi urządzenia. Zresztą zobaczcie sami.

Jak Wam się taki projekt podoba?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Paweł Nyczaj

  Zapowiada się fajnie. Ciekawe, czy iPhone 12 będzie ostatnim z fizycznym gniazdem karty SIM

  Odpowiedz
  • Stratna Indukcja

   Na to się zapowiada. Ciekawe jak sieci elektryczne wytrzymają obciążenie zwiększonym zapotrzebowaniom na prąd po rozpowszechnieniu wymuszonego ładowania poprzez tak stratną indukcje.

   Odpowiedz
 2. Mariusz

  Pytanie tylko który będzie wspaniały. Coś mam przeczucie, ze Apple zmieni kształt obudowy dla wersji PRO, a zwykłej 12 pozostawi poprzednią. Poza tym rodzi się niwy dylemat: który iPhone dla mnie? Nowe PRO maja mieć 5,4” i 6,7”. Jeden jest dla mnie za duży, drugi za mały…

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *