^

Książka „macOS Catalina. Proste Poradniki” i wysyłka przez InPost

Przemysław Marczyński

15 kwietnia 2020

W ostatnim czasie pojawiły się pytało o możliwość zakupu książki „macOS Catalina. Proste Poradniki.” i wysłania jej poprzez InPost. Z przyjemnością informujemy, że na stronie książki o macOS Catalina można realizować już zamówienia z odbiorem w Paczkomacie.

Bezpieczna wysyłka książki dla użytkowników Apple

Doskonale rozumiemy, że kwestia bezpiecznego dostarczania przesyłek jest dla wszystkich priorytetem. Możliwości, jakie daje Paczkomat dla wielu z nas są bezpieczniejsze niż otrzymywanie przesyłek od kuriera. Ogromnym atutem InPostu jest także ich aplikacja pozwalająca bezdotykowo otworzyć Paczkomat i odebrać zamówiony towar. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim, którzy preferują taką formę otrzymywanie przesyłek i na stronie Prostych Poradników od dziś istnieje możliwość składania zamówień i wysyłki z InPostem.

Książka o macOS Catalina

książka o macOS Catalina

Proste Poradniki to kompletny poradnik dla użytkowników komputerów Apple. Na 304 stronach znajdziecie skompensowaną wiedzę jak efektywnie wykorzystać możliwości macOS Catalina. Każdy z 17 rozdziałów jest bogato ilustrowany, aby jeszcze lepiej przybliżyć wybrane zagadnienia poruszane w książce.

Cieszymy się, że rozszerzając możliwości wysyłki naszej książki będziemy mogli w jeszcze łatwiejszy sposób trafić do Waszych domów. Dziękujemy za wsparcie naszego projektu i mocno ufamy, że poprzez książkę „macOS Catalina. Proste Poradniki” jeszcze bardziej przybliżyliśmy użytkownikom w Polsce komputery Apple. 

Trzymajcie się bezpiecznie i życzymy Wam poznania wszystkich sekretów systemu macOS.

Zobacz oficjalną stronę książki „macOS Catalina. Proste Poradniki”.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy