^
„Trying” pierwszy zwiastun sitcomu rodem z BBC

„Trying” pierwszy zwiastun sitcomu rodem z BBC

Jaromir Kopp

30 marca 2020

Apple powoli, ale systematycznie powiększa ofertę swojego serwisu streamingowego. Wszystko, co w nim możemy oglądać, jest wyprodukowane przez Apple lub na jego zlecenie. Również serial komediowy, którego premiera planowana jest na 1 maja, został wyprodukowany dla Apple przez BBC.

Chcą, próbują, ale nie wychodzi

Tak można streścić fabułę serialu, choć dział PR Apple zrobił to trochę lepiej:

Wszystko, czego Jason i Nikki chcą to dziecko, ale to jedyna rzecz, której po prostu nie mogą mieć. W rolach głównych Rafe Spall i Esther Smith, „Trying” to nowy serial komediowy o dorastaniu, osiedlaniu się i znajdowaniu kogoś, kogo można pokochać. Zdobywczyni nagrody BAFTA Imelda Staunton również występuje w tej produkcji. Serial, zawierający osiem półgodzinnych odcinków, pochodzi, jak już wspominałem z BBC Studios i jest autorstwa Andy’ego Woltona.

Zwiastun zapowiada się dość interesująco i zabawnie, sami zobaczcie.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy