^

Mój Mac Magazyn #53 – Sprzątamy w macOS

Przemysław Marczyński

24 marca 2020

Komputer Apple zwalnia? Pomożemy Ci wyrzucić zbędne śmieci i posprzątać dysk komputera. Czasem trzeba zajrzeć „pod maskę” macOS. Sam nie lubię tego robić i zawsze odkładam to na później (podobnie jak z wykonywaniem archiwizacji danych – nie popełniajcie tego błędu co ja). Dziś jednak bierzemy się na poważnie za sprzątanie na komputerach Apple. Na szczęście sięgając po nowe wydanie Mój Mac Magazyn pomożemy Ci bezboleśnie wynieść śmieci z systemu macOS.

Sprzątamy w macOS

Jesteś ciekawy co pożera Twoje miejsce na dysku? W tym wydaniu magazyny pokażemy Ci jak zaoszczędzić miejsce na dysku i podpowiemy co najczęściej zaśmieca nasz dysk. Podpowiemy również jakich aplikacji możesz użyć, aby skutecznie utrzymywać higienę komputera.

Świetne sprzęty w recenzjach

W tym wydaniu Mój Mac Magazyn mieliśmy przyjemność przyjrzeć się kilku bardzo ciekawym produktom. Nie zabraknie wyjątkowego etui do AirPodsów Pro, wyśmienitych słuchawek bezprzewodowych oraz mocnej ładowarki. Fani e-booków również znajdą dla siebie skrupulatny materiał o czytniku książkę. Wśród aplikacji znajdziecie materiał dla skrupulatnie zbierających rachunki.

Mój Mac Magazyn możesz czytać za darmo wypełniając poniższy formularz. Zapraszam serdecznie.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Bronek

    Coś nie bardzo daje się pobrać na iPadzie 🙁 Sprawdzicie?

  2. teo

    poczytam i zobaczę czy ciekawe. Pozdrowienia