^
Etui Logitech Combo Touch Keyboard z gładzikiem do iPada

Klawiatura z gładzikiem nie tylko dla „Pro” dzięki Logitech

Jaromir Kopp

19 marca 2020

Jeżeli z powodu możliwości dokupienia do iPada Pro klawiatury z gładzikiem, zgrzytasz zębami, patrząc na swojego iPada „eko” lub iPada Air, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Podświetlana klawiatura z gładzikiem za połowę ceny!

Nie dość, że nie musisz inwestować w Pro, skoro Twój iPad spełnia wymagania, to klawiaturę z gładzikiem i dodatkowo podświetlaną, kupisz za połowę ceny tej „magicznej” od Apple i tak dla Ciebie nieosiągalnej.

Logitech wprowadził do oferty etui Logitech Combo Touch Keyboard z gładzikiem do iPada 7-gen i iPada Air 3-gen. Oba modele kosztują 650 zł, czyli połowę tego, co wersja Magic dla iPada Pro 11, zresztą dla tańszych modeli niedostępna. Oferują podobną funkcjonalność, z wyjątkiem metody mocowania i przelotowego ładowania.

Etui z klawiaturą od Logitech mają też jedną cechę ekstra względem applowskich. Klawiaturę można odłączyć od etui i używać niezależnie.

Strasznych czasów dożyliśmy… nie dość, że epidemia koronawirusa, to na domiar złego w dziale akcesoriów dla iPada w sklepie Apple pojawiły się myszki i gładziki. Przyjdzie przywyknąć.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy