^
Emotikon z maską

Polskie salony APR w czasie epidemii: Cortland

Jaromir Kopp

16 marca 2020

Nie da się ukryć, że w ten weekend sytuacja w Polsce mocno się zmieniała. Epidemia związana z nowym koronawirusem nie pozostawi naszego kraju i całego świata takim samym. Należy to przyjąć do wiadomości i stosować się do nowych regulacji. Ograniczają one w znacznym stopniu działalność placówek handlowych znajdujących się w galeriach. A tam jest zlokalizowana większość salonów APR w Polsce.

Co z zakupami i serwisem w Cortland?

Na razie swój plan działania na ten trudny czas oficjalnie przedstawił Cortland.

Wszystkie jego placówki handlowe zostały zamknięte, nawet te znajdujące się poza galeriami handlowymi. Jednak nie oznacza to, że firma zawiesza działalność. Cały czas są przyjmowane i realizowane zamówienia przez sklep internetowy oraz te składane telefonicznie i mailowo w centrali i oddziałach Cortland. Dostawa nastąpi za pomocą firm kurierskich.

Serwis działa w trybie „kurierskim”. Po rejestracji w systemie on-line lub telefonicznie i otrzymaniu RMA, urządzenia do serwisu należy wysyłać kurierem zgodnie z instrukcją. Podobnie z odbiorami.

Nadal dwa punktu (w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie) mogą przyjmować, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach, wcześniej umówionych klientów.

Więcej informacji znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie: Tak pracujemy. Działalność Cortland podczas stanu zagrożenia epidemicznego.

Tu znajdziesz więcej informacji o pracy salonów i serwisów APR w Polsce podczas epidemii

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy