^
Central park w Apple TV Plus

Central Park, animowany musical już w maju, wyłącznie w TV+

Jaromir Kopp

11 marca 2020

Kolejny zapowiadany już wcześniej serial doczekał się oficjalnego zwiastunu. Na serial animowany „Cental Park” będziemy musieli jednak poczekać aż do końca maja. Dokładnie do 29 maja.

Z 20th Century Fox Television przez FOX do Apple

Serial został stworzony przez 20th Century Fox Television z myślą o FOX. Jednak ta ostatnia wycofała się z zakupu. Jednak 20th Century Fox Television nie został na lodzie, bo o prawo do animacji zaczęli rywalizować Apple, Netflix i Hulu. I to właśnie ten pierwszy podpisał umowę na dwa sezony z 26 odcinkami łącznie.

Oto zwiastun serialu udostępniony wczoraj w YouTube na kanale Apple TV.

Na razie poza YouTube, zwiastun serialu znajdziecie tylko w amerykańskiej wersji webowego serwisu Apple TV. Istnieje ryzyko, że nieangielskojęzyczne wersje pojawią się z opóźnieniem.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Gęś

  „Apple, Netflix, and Hulu”
  Polacy nie gęsi….

  • Jaromir Kopp

   Polacy wiedzą, że wielokropek sklada się z trzech kropek i nie powinien być stosowany na końcu zdania.
   Dzięki! Poprawiłem.