^
Noggin w Kanałach Apple TV

Noggin – czwarty kanał w aplikacji TV

Jaromir Kopp

7 marca 2020

Podejście Apple do VOD i strumieniowania wideo jest inne niż pozostałych firm. Pomysł bardziej bazuje na App Store niż na wykupowaniu licencji. Po prostu Apple oddaje swoją aplikację, swój system poboru opłat i częściowo strumieniowania innym wydawcom treści, biorąc za to oczywiście mały haracz. Dlatego w TV app pojawiają się kanały z treściami innych producentów z niezależną i osobno opłacaną ofertą.

Tym razem coś dla dzieci: Noggin

Aplikacja TV w dziale „Kanały Apple TV” w Polsce nie ma imponującej oferty. Jednak 4 kanały to już nie tylko 3. Obecnie mamy do wyboru: TV+ od Apple, Smithsonian Channel Plus, Tastemade oraz nowość: Noggin.

Kanały w Apple TV

Noggin jest serwisem przeznaczonym dla dzieci i to tych młodszych, tak w okolicach przedszkola. Wśród szlagierów, które oferuje kanał Noggin, znajdziecie takie hity jak „Psi patrol”, „Maks i Ruby”, czy „Wspaniałe zwierzaki”. Seriale są starsze, z początku wieku oraz wyprodukowane współcześnie. Część z nich pochodzi z wytwórni Nickelodeon. Filmy jak na ofertę dla dzieci przystało, mają polski dubbing.

Opłata miesięczna za kanał Noggin to 11,99 zł. Mamy też 7 dni na przetestowanie oferty za darmo. Z abonamentu można w każdej chwili zrezygnować i wznowić go w innym terminie, już oczywiście bez darmowego okresu próbnego.

Psi patrol w Noggi Kanały Apple TV

Dajcie znać, co o tych serialach sądzą Wasze dzieci.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy