^
mojmac-podcast-1

Mój Mac Podcast już w aplikacji Apple oraz Overcast

Przemysław Marczyński

7 lutego 2020

Nie mogło zabraknąć podcastu Mój Mac na platformie Apple. Cieszymy się, że tak błyskawicznie po zgłoszeniu wpuszczono nas do aplikacji Podcast. Tym samym oficjalnie i już z właściwego miejsca dla użytkowników sprzętu Apple będziemy nadawać kolejne odcinki audycji.

Mój Mac Podcast w aplikacji Podcasty od Apple

Nie mogło być inaczej. Aplikacja Podcast na macOS oraz iOS to naturalne miejsce dla naszej audycji. Od teraz w wygodny sposób możesz subskrybować nasz podcast i będziesz miał pewność, że żaden odcinek Ci nie umknie. Aplikacja Podcast to również łatwy sposób na synchronizację odsłuchiwanych epizodów. Możemy zacząć na jednym urządzeniu, a skończysz słuchanie odcinka, chociażby na Apple TV.
Mój Mac Podcast znajdziesz w aplikacji Podcasty pod tym linkiem.

mojmac-podcast-apple-podcasty

Podcast na każdej platformie

Dla nas najważniejsze było pojawienie się u Apple. Jednak wiele osób korzysta z innych narzędzi, które pozwalają słuchać audycji. Takie rozwiązania jak fantastyczny Overcast czy RadioPublic zdobywają ogromną popularność. Nie wspomnę, że na Spotify już jesteśmy od pierwszego dnia publikacji odcinka.

Poniżej lista miejsc, gdzie możecie nas posłuchać:

Overcasthttps://overcast.fm/itunes1497728252/m-j-mac-podcast
RadioPublichttps://radiopublic.com/mj-mac-podcast-8jaMnl
Breakerhttps://www.breaker.audio/moj-mac-podcast
PocketCastshttps://pca.st/sqsa7riy
Spotifyhttps://open.spotify.com/show/5HrL3Tki4r3Ts1kM5N6dyf

Podcasty od Applehttps://podcasts.apple.com/pl/podcast/mój-mac-podcast/id1497728252

Dzięki za miłe przyjęcie na falach internetu. Będziemy uprzyjemniać Wam czas w klimacie wiadomości technologicznych i Apple. Do usłyszenia już niebawem.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Krzysztof

    Kilka razy próbowałem posłuchać tego typu publikacji, i zawsze po 5minutach wyłączałem. Zupełnie jest jest to w sferze mojego zainteresowania, może dla tego że poziom był niski? Ja takie publikacje omijam, bo zwyczajnie szkoda mi czasu na częste opowieści trwające pół godziny a streścić można w jednym 5 zdaniowym akapicie.

  2. Jbx

    Chcemy Kubę z powrotem ! Panowie zakopie topory wojenne i wróćcie do robienia porządnego podcastu!