^

Podsumowanie roku 2019 i nie tylko…

Przemysław Marczyński

30 stycznia 2020

Pierwsze w tym roku wydanie Mój Mac Magazynu już jest do pobrania. W tym wydaniu Mój Mac Magazyn zapraszamy Cię do podsumowania ubiegłego roku w kilku ważnych branżach. Zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny programowania, muzyki, biznesu, rozrywki, inteligentnego domu oraz sieci. W jednym miejscu przeczytasz o wszystkim, co było ważne, i o tym, jak będzie wyglądać najbliższa przyszłość świata technologii. Dowiecie się też, które produkty zostały przez redaktorów Magazynu uznane za Produkt Roku.

To jednak nie wszystko. Apple „zasypało” nas ostatnio dużą ilością sprzętu i  tym numerze znajdziesz recenzje dwóch ostatnich przebojów Apple: MacBooka Pro 16” oraz AirPods’ów Pro. Ponadto poznasz najnowszą wersję jednego z najlepszych programów dla fotografów – Capture One 20 oraz jak zawsze ciekawe porady i opinie.

Nowe wydanie możesz pobrać za darmo po rejestracji w gronie Czytelników Mój Mac za pomocą poniższego formularza. Każde nowe wydanie dostarczymy Ci bezpłatnie na skrzynkę e-mail.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy