^
Logitech ERGO K860

Nowy komfort pracy z klawiaturą Logitech ERGO K860

Przemysław Marczyński

20 stycznia 2020

Logitech coraz mocniej wchodzi w produkty ergonomiczne – mające zapewnić jak najbardziej naturalną pozycję dłoni podczas pracy na myszce i klawiaturze. Najnowszy produkt wpisujący się w ten trend to klawiatura ERGO K860.

Logitech ERGO K860

Model ERGO K860 ma specjalnie profilowany kształt aby odciążyć nadgarstki podczas długotrwałego pisania. Nie dość, że układ klawiatury jest wygięty – dopasowując się do naturalnego położenia dłoni. To jednak nie wszystko, klawiatura jest wygięta dając tym samym lepszą ergonomię pracy. Ostatnim elementem, który ma doda pełnić komfortu pracy jest podpórka pod nadgarstki. Te wszystkie elementy mają zapewnić nam pozwala ograniczyć wygięcie nadgarstków nawet o 25%.

Urządzenie możemy podłączyć bezprzewodowo do trzech rożnych urządzeń i łatwo przełączać się między nimi. Klawisze powinny wytrzymać 10 milionów uderzeń w klawisze. Klawiatura pracuje na dwóch bateriach AAA które powinny wytrzymać do dwóch lat bez konieczności wymiany.

Logitech ERGO K860

Klawiatura jest dostępna w czarnym kolorze i kosztuje 129,99 dolarów.
Oficjalna strona Logitech: www.logitech.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy