^
szhotoniphone-konkurs

Fotograficzny konkurs Apple – Nocne zdjęcia

Przemysław Marczyński

13 stycznia 2020

Zostało jeszcze 16 dni, aby mieć szansę pokazać swoje zdjęcie wykonane iPhone’em całemu światu. Trwa konkurs zorganizowany przez Apple zachęcający do dzielenia się swoimi nocnymi kadrami wykonanymi przy użyciu najnowszego telefonu Apple w trybie Night Mode.

Nagrodą będzie sława

Pięciu zwycięzców otrzyma niepowtarzalną możliwość pokazania światu swoich zdjęć. Kadry pojawią się na stronie głównej Apple, w informacjach prasowych oraz bilbordach. Planowane są również wystawy.

Jak wejść do gry?

Każde zdjęcie opublikowane na Instagramie lub Twitterze z hasztagiem #ShotoniPhone #NightmodeChallenge Zdjęcia muszą być wykonane przy użyciu: iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max w trybie nocnym. Ten tryb aktywuje się automatycznie w chwili wykonywania zdjęć w nocnej scenerii. Lepiej w tym czasie nie kasować żadnego zdjęcia, ponieważ fotografię w wyższej rozdzielczości zwycięzcy będą musieli przesłać e-mailem do Apple. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w prywatnej wiadomości na jednym z mediów społecznościowych. Autor zdjęcia musi mieć również ukończone 18 lat.

Koniec konkursu wyznaczono na 29.01.2020. Zwycięzcy będą ogłoszeni 4 marca. Trzymam za Was kciuki!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.