^

PowerPack – fajne aplikacje w niższej cenie

Przemysław Marczyński

9 stycznia 2020

Nadarza się okazja do zakupu ciekawych aplikacji w niższej cenie. Wystartowała promocja PowerPack w której do nabycia jest 11 programów na macOS z rabatami sięgającymi 50% ceny.

Ciekawe aplikacje poprawiające produktywność

PowerPack może pochwalić się naprawdę ciekawymi programami w swojej ofercie. Wśród promocyjnych programów znajdziemy potężnego menedżera plików – Path Finder, który zastąpi nam Finder’a. Better Zip 4 to świetne narzędzie do tworzenia archiwum, a jeśli chcemy tworzyć witryny internetowe to warto zerknąć na możliwości jakie daje Tumult Hype 4. Ja widzę tu jedną, prawdziwą perełkę – Unclutter. Jeśli chcecie usprawnić swoją pracę to z tym dynamicznym schowkiem i notatnikiem pojawi się wiele nowych możliwości.

Pełna lista programów w promocji dla macOS:
– Aeon Timeline 2
– Better Zip 4
– Default Folder X
– HyperFocus
– Mosaic Pro
– Path Finder 9
– Permute 3
– Sip
– TaskPaper 3
– Tumult Hype 4
– Unclutter

Jeden program lub paczka

Z tej oferty możemy skorzystać na dwa sposoby. Istnieje możliwość nabycia pojedynczych programów w połowie ceny. Jeśli natomiast zainteresuje nas więcej aplikacji to za kwotę 64 dolarów nabędziemy wszystkie 11 programów.

Witryna PowerPackunclutterapp.com/bundle

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy