^
zyczenia-2019-2020

Najlepszego czasu z bliskimi…

Przemysław Marczyński

24 grudnia 2019

Cieszymy się, że kolejny rok możemy być z Wami wśród wydarzeń ze świata Apple. To dla nas ogromna radość móc dzielić się opiniami, wiadomościami i doświadczeniem na łamach serwisu i magazynu Mój Mac. Przyjmijcie od całej redakcji najserdeczniejsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Niech wszystkie serca będą w tych dniach przepełnione pokojem i miłością najbliższych. Natomiast w 2020 roku życzymy Wam, aby to samo serce było żądne nowych wyzwań i pełne planów.

Dziękujemy Wam za fantastyczne gesty wsparcia. Bezinteresowność tak wielu ludzi z jaką się zetknąłem w tym roku, to jedno z najlepszych doświadczeń jakie miałem w życiu. Życzę Wam abyście w Nowym Roku spotykali na swojej drodze równie cudownych ludzi. Dzięki, że jesteście!

Ściskamy Was serdecznie i do przeczytania w kolejnych wydaniach Mój Mac Magazyn, na kartkach książek od Proste Poradniki i serwisie Mój Mac.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy