^

Jak łatwo wyposażyć zespół w aplikacje dla macOS? Nowa oferta Setapp zna rozwiązanie

Przemysław Marczyński

13 listopada 2019

Abonament na dobre wdarł się do naszej rzeczywistości oferując nam możliwość używania rozmaitych narzędzi i usług. Kiedy pierwszy raz Setapp zaproponował możliwość skorzystania z abonamentu za aplikacje byłem więcej niż zainteresowany, tym bardziej, że w swojej ofercie mieli już program z którego usług korzystałem, a który wymaga miesięcznej opłaty. Tu jednak mam dostęp do ponad 160 innych programów w tym takie perełki jak iStat Menus, PDF Expert, Paste, czy 2Do.

Setapp wprowadza nowy dostęp do aplikacji w firmie

Setapp skutecznie namieszał na rynku oprogramowania. W cenie 9,99 dolarów miesięcznie można korzystać z ponad 160 aplikacji (kiedy płacimy rocznie, ta cena wynosi 8,99 dolarów). Jest także usługa Family w cenie 19,99 dolarów dla 3 osób i 5 urządzeń. Dziś z Setapp mogą również korzystać zespoły do 10 osób dzięki nowej usłudze Setapp Team.

Każdy z członków Setapp Team może używać programów na swoim jednym komputerze. Cena za użytkownika wynosi – 8,99$/miesięcznie. Chcąc dać osobie dostęp do aplikacji na kolejnym komputerze musimy dołożyć do rachunku 7,99 dolarów miesięcznie.

Samo zarządzanie zespołem jest wyjątkowo proste i wymagać będzie od nas jedynie dwóch kliknięć. Zaproszone osoby będą musiałby potwierdzić adres e-mail i zalogować się do swojego konta.

Oferta Setapp staje się coraz bardziej interesująca. Nie tylko z faktu na rozrastające się portfolio aplikacji i wygodę użytkowania. Coraz więcej developerów chce od nas pieniądze w miesięcznym abonamencie za korzystanie z aplikacji. W ostatecznym efekcie Setapp może się okazać tańszą alternatywą. Warto skalkulować zatem swoje wydatki na oprogramowanie. A opcja dla zespołów może „rozbić bank”. Z zaciekawieniem będę si przyglądał jak rozwija się ten pomysł.

Setapp dla Zespołów – setapp.com/teams

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy