Wybierz Strona

Nowe odcinki w TV+ już dostępne. Znajdziecie 3 godziny?

Nowe odcinki w TV+ już dostępne. Znajdziecie 3 godziny?

 • 4
 • 08.11.2019
Jaromir Kopp

Zgodnie z obietnicą, ale trochę wcześniej niż się spodziewałem, Apple udostępnił obiecane odcinki „See”, „The morning Show” oraz „For all Mankind”. Będzie trzeba znaleźć wolne 3 godziny.

Psy szczekają, a TV+ działa nadal

Wiele osób nie skorzystało z szansy wyrobienia sobie opinii o ofercie TV+ i od razu krytykowali, oceniając jedynie ilość produkcji. A jak wiecie, ta nie powala. Jednak jakość filmów, które podkreślę, są dostępne tylko u Apple, zyskuje już znacznie lepsze opinie. Podobnie informacje, które wyciekły w sposób mniej lub bardziej kontrolowany, co do ilości subskrybentów też są optymistyczne. Wg Variety.com miliony „plusowidzów” spędziło z TV+ więcej niż godzinę, a większość z tych, co obejrzeli jeden odcinek jakiegoś serialu, sięgnęła po kolejny.

Nowe odcinki co tydzień

Trzy „flagowce” wspomniane we wstępie wystartowały z trzema odcinkami i obietnicą kolejnych co piątek. I właśnie dziś koło godziny 7 czasu środkowoeuropejskiego nowe odcinki się pojawiły. Nie musieliśmy czekać, aż Ameryka się obudzi.

Wyjaśniło się też, kiedy w Polsce będzie dostępny talk-show Oprah Winfrey, który widzowie w USA mogą oglądać od tygodnia. Premiera pierwszego „Klubu książki Oprah” nastąpi 15 listopada. Do tej pory show Oprah nie miał polskich napisów i nie był opublikowany u nas.

Miłego oglądania! Tu znajdziesz więcej informacji o TV+

Oprah

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

4 komentarze

 1. Mariusz

  Obejrzałem 4 odcinek The Morning Show i był tak dziwnie sztuczny, ze aż mdły…

  Odpowiedz
 2. Krzysztof P.

  Pomimo, że przysługuje mi roczny darmowy dostęp do w/w usługi, to niepotrafię się skusić aby ją aktywować.

  Odpowiedz
 3. Bart

  The morning show najlepszy, na filmweb dostał prawie 8 gwiazdek na 10, jeśli będą takie filmy robić, to po roku czy dwóch będzie fajna platforma, widac ze z nikim nie chca się ścigać, chca robić dobre produkcje i tyle, mały krokami

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!