^
TV Plus nowe odcinki

Nowe odcinki w TV+ już dostępne. Znajdziecie 3 godziny?

Jaromir Kopp

8 listopada 2019

Zgodnie z obietnicą, ale trochę wcześniej niż się spodziewałem, Apple udostępnił obiecane odcinki „See”, „The morning Show” oraz „For all Mankind”. Będzie trzeba znaleźć wolne 3 godziny.

Psy szczekają, a TV+ działa nadal

Wiele osób nie skorzystało z szansy wyrobienia sobie opinii o ofercie TV+ i od razu krytykowali, oceniając jedynie ilość produkcji. A jak wiecie, ta nie powala. Jednak jakość filmów, które podkreślę, są dostępne tylko u Apple, zyskuje już znacznie lepsze opinie. Podobnie informacje, które wyciekły w sposób mniej lub bardziej kontrolowany, co do ilości subskrybentów też są optymistyczne. Wg Variety.com miliony „plusowidzów” spędziło z TV+ więcej niż godzinę, a większość z tych, co obejrzeli jeden odcinek jakiegoś serialu, sięgnęła po kolejny.

Nowe odcinki co tydzień

Trzy „flagowce” wspomniane we wstępie wystartowały z trzema odcinkami i obietnicą kolejnych co piątek. I właśnie dziś koło godziny 7 czasu środkowoeuropejskiego nowe odcinki się pojawiły. Nie musieliśmy czekać, aż Ameryka się obudzi.

Wyjaśniło się też, kiedy w Polsce będzie dostępny talk-show Oprah Winfrey, który widzowie w USA mogą oglądać od tygodnia. Premiera pierwszego „Klubu książki Oprah” nastąpi 15 listopada. Do tej pory show Oprah nie miał polskich napisów i nie był opublikowany u nas.

Miłego oglądania! Tu znajdziesz więcej informacji o TV+

Oprah

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Mariusz

  Obejrzałem 4 odcinek The Morning Show i był tak dziwnie sztuczny, ze aż mdły…

  • Przemysław Marczyński

   Za to SEE chyba najlepszy ze wszystkich. Nie ma rewolucji 🙂

 2. Krzysztof P.

  Pomimo, że przysługuje mi roczny darmowy dostęp do w/w usługi, to niepotrafię się skusić aby ją aktywować.

 3. Bart

  The morning show najlepszy, na filmweb dostał prawie 8 gwiazdek na 10, jeśli będą takie filmy robić, to po roku czy dwóch będzie fajna platforma, widac ze z nikim nie chca się ścigać, chca robić dobre produkcje i tyle, mały krokami