^
iOS 14

Czy tak będzie wyglądał iOS 14?

Tomasz Wołkowski

7 listopada 2019

Niedawno otrzymaliśmy do dyspozycji iOS 13 a już niektórzy myślą o następnej wersji systemu. Jak będzie wyglądał? Jakie funkcje będzie posiadał?

iOS 14 – koncept wg Hacker’a 34

Swoim pomysłem odnośnie następnego systemu iOS, podzielił się z nami Hacker 34. Widzi on między innymi zmiany, które otrzymaliśmy już w watchOS. Chodzi o funkcję Always-On-Display. Gdy telefon będzie zablokowany na jego ekranie i tak będą pojawiały się podstawowe informacje. Autor znalazł również miejsce dla wsparcia funkcji Drag and Drop. 

Całość wygląda elegancko, ale czy jest to kierunek, w którym powinien pójść system iOS? Co Wy o tym sądzicie?

 

Źródło: maclife

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. chiefer

  Cytując klasyka „Nie sądzę”.

 2. horyzontalny

  Gify – proszę nie

  Always-On-Display – Super. Androidy mają to już dawno.

  SplitView przy dużych ekranach też fajnie.
  Dodatkowo nie rozumiem dlaczego iPhone 6, 7 i 8 w wersji Max mające 5,5 cala mają możliwość horyzontalnego widoku, a nowsze iPhone’y mające 5,8 cala i więcej nie mają takiego widoku.

 3. KONTA

  Najważniejsze – niech dadzą choćby tylko na iPadOS.
  KONTA!
  Chcę na chwilę dać dziecku mojego iPada. Niech ma swoje ikonki gier, aplikacji edukacyjnych. Niech mu się nalicza czas przed ekranem i blokuje gdy go przekroczy.
  A gdy ja przejmę z powrotem sprzęt to chcę mieć swoje narzędzia i statystyki.

 4. rotfl

  Przecież to wszystko funkcje androida 😀