^
see-serial-apple

Nowy materiał o serialu od Apple – SEE

Przemysław Marczyński

31 października 2019

Apple TV+ rusza już jutro. Apple będzie miało ogromną konkurencję jednak ma kilka asów w swojej ofercie. Jednym z nich jest niewątpliwie serial SEE. Opowiada on historię po kataklizmie, gdzie na ziemi rodzili się ludzie bez zmysłu wzroku. Czas przeszły jest tu zamierzony, bo cała opowieść rozbija się o nowo narodzone dzieci obdarzone wzrokiem.

Więcej o serialu SEE

W sieci pojawił się właśnie materiał opowiadający o powstawaniu serialu SEE. W tym niespełna dwu minutowym materiale będziemy mogli podejrzeć nowe sceny z serialu oraz poznać bliżej fabułę całego przedstawienia. Zapowiada się prawdziwa uczta dla widzów lubiących kino z pogranicza przygody i magii.

Apple TV+ już jutro

Usługa Apple TV+ rusza już w piątek. Będzie dostępna również dla klientów w Polsce. Koszt miesięczny, jakim zostaniemy obciążeni wynosi 24,99 zł/miesięcznie. Każdy będzie mógł również skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego.

Więcej o usłudze Apple TV+ – www.apple.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy