^

Wyjątkowa paczka dla twórców Final Cut Pro X

Przemysław Marczyński

24 października 2019

Nie znam lepszego narzędzia do tworzenia filmów niż FiInal Cut Pro X. Chociaż na rynku są jeszcze przynajmniej dwie aplikacje warte polecenia to ja cenię „Final’a” za prostą obsługę, przyjemny interfejs, szybkość pracy i… wyjątkowe wtyczki pozwalające uzyskać niesamowite efekty nawet wówczas gdy nie mam świetnego warsztatu filmowego. Jeśli pracujecie w środowisku Apple to Final Cut Pro X jest naturalnym wyborem, który błyskawicznie docenicie. A do tego dochodzi wyjątkowa okazja na wyjątkowe wtyczki od MotionVFX. Kompletny zestaw narzędzi, które sprawią, że Wasze produkcje będą żywcem zdjęte z ekranu kinowego.

mBundle Film

Dla mnie są najlepsi. Ekipa MotionVFX tworzy najwyższej klasy rozszerzenia do Final Cut Pro X. W ostatnim czasie wielokrotnie zostawiałem u nich swoje pieniądze i zawsze otrzymywałem wyjątkowe wsparcie. Chłopaki słyną nie tylko z wyjątkowych dodatków, ale w całej mojej historii twórcy wideo zawsze aktualizowali produkty dostosowując je do najnowszych odsłon Final Cut Pro X. Do tego nie powiem Wam nawet, jaką miałem minę, gdy na pierwszej fakturze zobaczyłem adres ze znajomo brzmiącym nazwiskiem i adresem w Polsce. Tak, ja też byłem zdziwiony, że najlepsze wtyczki do Final’a powstają w naszym kraju.

Ale do rzeczy, bo znów się rozpływam nad lokalnymi produkcjami… mam do nich słabość, wybaczcie:-) MotionVFX przygotował zestaw mBundle Film zawierający 6 dodatków:
– mLut Film 2 – klik
– mLut Film – klik
– mTransition Shade – klik
– mTitle Cinematic – klik
– mFlare 2 – klik
– mFilmlook – klik

Na zestaw cena zostało obniżona o 50% i za cały zestaw ostatecznie zapłacicie 299 dolarów. Chociaż skrupulatnie śledzę poczynania MotionVFX, to nie przypominam sobie tak dużej akcji promocyjnej. I sprawdźcie, czy kod 6C7B3R nie da Wam jeszcze 5% rabatu.

I za to cenię Final Cut Pro X. Dzięki rozszerzeniem można w domowym zaciszu stworzyć powalające filmy, pełne dymu i magicznej kinowej gry świateł.

Witryna mBundle Filmwww.motionvfx.com
Więcej o Final Cut Pro Xwww.apple.com/final-cut-pro

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Ciekawski

    Obniżka o 50%? Ciekawe czy działają pod M1…