^

Handel akcjami w Revolut od teraz także dla kont Standard i Premium

Paweł Ratajczak

17 września 2019

Revolut zaktualizował swoją aplikację do wersji 6.9, a wraz z nią udostępnił możliwość handlu akcjami także dla kont Standard i Premium. Dotychczas ta opcja była dostępna tylko dla użytkowników kont Metal. O tym jak wygląda zakup akcji pisałem tutaj.

Osobiście używam konta Metal. Dlatego proszę dajcie znać czy na innych kontach faktycznie działa ta opcja. Daje ona niezłą frajdę. Tym bardziej, że możemy pokusić się o zakup ułamka akcji, co znacząco obniża koszty.

Dla tych, którzy jeszcze nie skusili się na tą usługę i kartę. Revolut ma cały czas promocję. W tej chwili po założeniu konta, zamówieniu fizycznej plastikowej karty i wykonaniu nią dowolnej transakcji (np. zakup puszki coli czy paczki gum) na Wasze konto Revolut trafi bonusowe 25 zł. Z promocji można skorzystać klikając w mój link. Proces zakładania konta opisywałem także na łamach MMM.

Aktualizacja.

Jak się okazuje Revolut pośpieszył się z informacją w aktualizacji dla iOS.

Aktualizacja 2.

Usługa dla kont Standard i Premium zostanie włączona 19 września. Czyli nie tak źle. Ktoś się pośpieszył w Revolut dodając informację „now available”. Podziękowania dla Pawła Madeja.

Paweł Ratajczak

Fan Apple, nowych technologii i szwajcarskich zegarków marki Doxa. Fotograf i grafik DTP. Lubiący dobrą kuchnię i elegancką modę męską.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy