^

Ładuj i archiwizuj iPhone’a. SanDisk wprowadza iXpand Wireless

Przemysław Marczyński

6 września 2019

Kopię zapasową danych z naszego iPhone’a będzie można wykonać automatycznie, podczas ładowania telefonu. I nie będzie potrzeby wykupu przestrzeni w chmurze iCloud. SanDisk wprowadza nowe akcesorium – iXpand Wireless, dzięki któremu równocześnie będziemy ładować nasz telefon i archiwizować dane. Wszystko odbędzie się bez potrzeby podłączania kabli do telefonu.

Ładowarka o mocy 10 W pozwoli bezpiecznie i szybko ładować iPhone’a. Nawet jeśli nasze etui będzie mieć grubość 3 mm, to nowe urządzenie SanDisk’a poradzi sobie z nim bez problemu podczas napełniania baterii. Do zestawu dołączono długi przewód – 1.8 metra – pozwalający umieścić iXpand Wireless w wygodnym dla nas miejscu z dala od gniazdka. Dzięki dedykowanej aplikacji, ładowarka rozpoznaje użytkowników korzystających z urządzenia i odpowiednio reaguje na sposób archiwizacji danych iPhone’a umieszczonego na ładowarce. iXpand Wireless jest dostępne w trzech pojemnościach: 256 GB, 128 GB oraz 64 GB.

Oficjalna witryna iXpand Wireless – www.sandisk.com

Oficjalna aplikacja na iOS – itunes.apple.com

Nowe pendrive do iPhone’a – iXpand Flash Drive Go

Nowy nośnik pamięci iXpand Flash Drive Go pozwoli łatwo kopiować dane z iPhone’a do komputerów z portem USB. Nie są tu potrzebne żadne przejściówki, gdyż pendrive wyposażono w złączą Lightning oraz USB 3.0. Wykorzystując aplikację SanDisk będziemy mogli wykonać zdjęcie oraz film i zapisać je bezpośredni ona nośniku oszczędzając pamięć telefonu. iXpand Flash Drive Go będzie dostępny w dwóch pojemnościach: 256 GB oraz 128 GB.

Oficjalna witryna iXpand Flash Drive Go – www.sandisk.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy