^

Steve Jobs za 8 złotych

Przemysław Marczyński

4 września 2019

Ostatnio iTunes raczy nas ciekawymi promocjami na filmy. W tym gronie pojawiła się produkcja, którą fan Apple powinien obejrzeć – Steve Jobs.

Filmów o historii Apple pojawiło się kilka. Jednak chyba żaden (ok, ok… pomijam „Piratów z Krzemowej doliny z 1999 roku) nie zasługuje na tak dużą uwagę, jak film Steve Jobs. Produkcja z 2015 roku opowiada burzliwe życie założyciela firmy Apple. W rolę Steve’a wcielił się Michael Fassbender. Chociaż na początku, gdy zapowiedziano skład filmu, nie byłem przekonany do słuszności wyboru tego aktora uważam, że zrobił on kawał doskonałej pracy przekazując widzom emocje jakimi targany był Jobs. Ocenę jednak pozostawiam Wam, ponieważ trudno przejść obojętnie obok tej produkcji, szczególnie gdy kosztuje zaledwie 7,99 zł.

Film do kupienia w iTunes. Posiada polską ścieżkę dźwiękową, jak również polskie napisy. Promocja ograniczona czasowo – 7,99 zł.

Steve Jobs 2015 w iTunes.

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Anonim

    Kupione. Dziękuję!

  2. Paweł Nyczaj

    Kupiłem. W tej cenie trudno nie kupić. W sumie obok copiątkowej akcji z promocyjnymi aplikacjami przydałby się cykl z promocyjnymi filmami i muzyką w iTunes. Specjalnie wspomniałem o muzyce, bo są osoby, które rzadziej słuchają muzyki na urządzeniach Apple choćby ze względu na słuchanie radia w pracy i oglądanie tv w domu, więc zamiast subskrypcji Apple Music kupują pojedyncze utwory, czasem całe płyty

  3. J

    Dzięki za cynk