Wybierz Strona

Steve Jobs za 8 złotych

Steve Jobs za 8 złotych

Ostatnio iTunes raczy nas ciekawymi promocjami na filmy. W tym gronie pojawiła się produkcja, którą fan Apple powinien obejrzeć – Steve Jobs.

Filmów o historii Apple pojawiło się kilka. Jednak chyba żaden (ok, ok… pomijam „Piratów z Krzemowej doliny z 1999 roku) nie zasługuje na tak dużą uwagę, jak film Steve Jobs. Produkcja z 2015 roku opowiada burzliwe życie założyciela firmy Apple. W rolę Steve’a wcielił się Michael Fassbender. Chociaż na początku, gdy zapowiedziano skład filmu, nie byłem przekonany do słuszności wyboru tego aktora uważam, że zrobił on kawał doskonałej pracy przekazując widzom emocje jakimi targany był Jobs. Ocenę jednak pozostawiam Wam, ponieważ trudno przejść obojętnie obok tej produkcji, szczególnie gdy kosztuje zaledwie 7,99 zł.

Film do kupienia w iTunes. Posiada polską ścieżkę dźwiękową, jak również polskie napisy. Promocja ograniczona czasowo – 7,99 zł.

Steve Jobs 2015 w iTunes.

 

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

3 komentarze

 1. Anonim

  Kupione. Dziękuję!

  Odpowiedz
 2. Paweł Nyczaj

  Kupiłem. W tej cenie trudno nie kupić. W sumie obok copiątkowej akcji z promocyjnymi aplikacjami przydałby się cykl z promocyjnymi filmami i muzyką w iTunes. Specjalnie wspomniałem o muzyce, bo są osoby, które rzadziej słuchają muzyki na urządzeniach Apple choćby ze względu na słuchanie radia w pracy i oglądanie tv w domu, więc zamiast subskrypcji Apple Music kupują pojedyncze utwory, czasem całe płyty

  Odpowiedz
 3. J

  Dzięki za cynk

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!