Wybierz Strona

Darmowa wymiana ekranów w Apple Watch Series 2 i Series 3

Darmowa wymiana ekranów w Apple Watch Series 2 i Series 3

Apple wprowadza nowy program naprawczy dla Apple Watch. Będzie możliwość wymiany zegarków z uszkodzonym ekranem. Jeśli na ekranach waszych zegarków pojawiły się pęknięcia podobne do tych, jakie widać na powyższym obrazku to jest duże prawdopodobieństwo, że otrzymacie nowy zegarek.

Które Apple Watch objęte są programem naprawczym

Problem z pękającym szkłem zauważono w modelach Apple Watch Serii 2 oraz 3. Może on dotyczyć zarówno modeli o rozmiarze kasety 38 mm, jak również 42 mm. Usterkę odnotowano w zegarkach tylko w aluminiowych obudowach. Ważną informacją jest, że podatne na uszkodzenia są również zegarki kupione w 2019 roku. Co dla nas ważne, jeśli zegarek stracił już gwarancję to nadal jest objęty programem wymiany. Przez rok będziemy mogli zgłaszać swoje roszczenia względem wadliwych ekranów Apple Watch.

W programie biorą udział kraje z listu EEA. Są na niej obok Polski, Niemcy, Francja, Czechy, Bułgaria, Wielka Brytania i wiele innych. Proces naprawczy/wymiana może trwać do 5 dni roboczych.

Źródło: support.apple.com

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

2 komentarze

  1. Maniek

    Mi nie tylko popękał ale i odleciał ekran dokładnie wzdłuż linii przedstawionych na rysunku. W sobotę trafił do Cortlandu, zobaczymy co postanowią

    Odpowiedz
  2. wqeef

    Bateria puchnie to ekrany strzelają…

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!