^

Apple powoli ujawnia ofertę Apple TV+

Przemysław Marczyński

28 sierpnia 2019

Usługa telewizyjna Apple TV+ ma ruszyć jesienią. Do tej pory jednak niewiele rzeczy zostało ujawnionych na jej temat. Na ostatniej konferencji Apple pochwaliło się kilkoma zwiastunami oraz gwiazdami firmującymi ten projekt. Już 14. września powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat oferty jaka zagości w Apple TV+.

Serial Apple na festiwalu w Nowym Jorku

Pierwsza produkcja Apple zostanie pokazana na festiwalu Tribeca TV Festival. 14. września odbędzie się specjalny pokaz nowego serialu Dickinson. Cena biletu na to wydarzenie wynosi 30 dolarów. Po emisji odcinka będzie prowadzona rozmowa z twórcami tego serialu. Może pojawić się wówczas dużo ciekawych informacji na temat tworzenia treści filmowej dla Apple.

Poniżej znajdziecie zwiastun serialu Dickinson opowiadający o buntowniczej pisarce Emiliy Dickinson.

Ile zapłacimy za Apple TV+?

Wszyscy czekają na informację o cenie jaką będziemy musieli ponieść za oglądanie produkcji filmowych Apple. Na razie nic nie przedostało się do prasy, a firma skrupulatnie pilnuje tej wiedzy. Oficjalna strona Apple TV+ milczy.

Najprawdopodobniej 10. września będziemy mogli kolejny raz zobaczyć na scenie Tima Cooka opowiadającego o nowym iPhonie. Wówczas najprawdopodobniej pojawią się też szczegóły oferty. Można jednak szacować, że cena nie będzie wyższa niż to co oferuje dziś Netflix. Jest to obecnie najpoważniejszy gracz na rynku VOD i to o jego audytorium będzie prowadzona batalia. Nie zapominajmy również, że do gry wchodzi Disney ze swoją usługą Disney+. Jesień będzie gorąca tego roku.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.