^
Konkurs D-Link

Rozwiązanie konkursu D-Link

Przemysław Marczyński

26 sierpnia 2019

A niech mnie! Jesteście niesamowicie kreatywni i żądni nagród 🙂 Zabawa z D-Linkiem to była przyjemność ale to co nam zaoferowaliście podczas wybierania zwycięzców było koszmarem 🙂 W konkursie wzięło udział 262 osób. Odpowiedzi były skrajnie różne. Od dowcipnych jednozdaniowych żarcików, po historie życiowe, które również nas dotykały. Nie brakowało również przesyłanych zdjęć i wielu miłych słów jakie pojawiały się w korespondencji. Próbując uniknąć stronniczości na żadną wiadomość nie odpowiadaliśmy ale dziękujemy, że mogliśmy wspólnie się bawić czytając Wasze odpowiedzi.

Do czego potrzebujecie kamer D-Link’a

To o czym pisaliście było często zabawne jak i wzruszające. Chcieliście monitorować sąsiadów podkradających cebule, teściową wyjadającą z lodówki zapasy lub obserwować koty. Nie brakowało jednak historii gdzie wspominaliście o starszych domownikach których chcecie obserwować gdy was nie ma w domu lub o dzieciach z którymi chcecie mieć kontakt pracując setki kilometrów od rodziny. Przywoływaliście również często plany budowy smart-mieszkania. Z wielką przyjemnością oglądaliśmy Waszych pupilów (Konrad, dzięki za świetne zdjęcia :-)). Wybór był trudny.

Nagroda wędruje do…

Nie dało się wybrać najlepszej odpowiedzi. Przy tej ilości głosów to było karkołomne zadanie. Pozwoliłem sobie wybrać trzy odpowiedzi i poddać je pod rozpatrzenie w redakcji Mój Mac. Ostatecznie nagroda wędruje do autorki tych słów:

Kamerę D-link bardzo bym chciała, by nie dręczyły mnie nigdy pytania: Czy domek bezpieczny? Czy pupil grzeczny? Czy podlane kwiatki? A może zwiędły bratki? Czy trawa zielona? Czy słońcem spalona? Czy ktoś czeka pod drzwiami? Czy to złodziej z kluczami?

Dziękujemy Wam za wspólny czas zabawy. Z pewnością niebawem powtórzymy konkurs. Jesteście niesamowici. Wszystkim gratuluję kreatywności i umiejętności opowiadania wzruszających historii.

PS. Z laureatem skontaktujemy się e-mailowo celem przekazania nagrody.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy