Wybierz Strona

Apple Pay: 20 zł czeka na Ciebie w ING

Apple Pay: 20 zł czeka na Ciebie w ING

  • 1
  • 23.08.2019
Jaromir Kopp

ING dość późno dołączył do rodziny banków wspierających płatności Apple Pay. Jeszcze dłużej na możliwość płacenia w ten sposób, czekali posiadacze kart do kont firmowych. Jednak na osłodę, również ING przewidział nagrodę za płatności iPhone’em lub innymi urządzeniami Apple.

20 zł za dwie transakcje po minimum 5 zł

Wczoraj o promocji dowiedzieli się posiadacze kont firmowych, ale dotyczy ona większości klientów ING i trwa już ponoć od połowy lipca.

Zasady są proste, jednak należy pamiętać o zapisaniu się do promocji przed „szaleństwem zakupów”. W regulaminie zostały wskazane konta, których posiadacze mogą wziąć udział. Są to:  Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne, PRP, Komfort, Direct dla Firmy, Zysk, Zysk + w PLN, Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w EUR.

Link umożliwiający zapisanie się do promocji powinien na Was czekać w wiadomościach, które znajdziecie w aplikacji banku lub po zalogowaniu się na swoje konto przez www.

Transakcje są rozliczane w 3 pulach, pierwsza dotyczy płatności wykonanych do 24 sierpnia (piątek). Zapisy trwają do 14 października 2019, a cała akcja 14 dni dłużej.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie promocji „Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay

Miłego płacenia!

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. Maciej

    Nic nie dostalem

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!