^
ING 20 PLN za Apple Pay

Apple Pay: 20 zł czeka na Ciebie w ING

Jaromir Kopp

23 sierpnia 2019

ING dość późno dołączył do rodziny banków wspierających płatności Apple Pay. Jeszcze dłużej na możliwość płacenia w ten sposób, czekali posiadacze kart do kont firmowych. Jednak na osłodę, również ING przewidział nagrodę za płatności iPhone’em lub innymi urządzeniami Apple.

20 zł za dwie transakcje po minimum 5 zł

Wczoraj o promocji dowiedzieli się posiadacze kont firmowych, ale dotyczy ona większości klientów ING i trwa już ponoć od połowy lipca.

Zasady są proste, jednak należy pamiętać o zapisaniu się do promocji przed „szaleństwem zakupów”. W regulaminie zostały wskazane konta, których posiadacze mogą wziąć udział. Są to:  Direct, Premium, Student, Mobi, Klasyczne, PRP, Komfort, Direct dla Firmy, Zysk, Zysk + w PLN, Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w EUR.

Link umożliwiający zapisanie się do promocji powinien na Was czekać w wiadomościach, które znajdziecie w aplikacji banku lub po zalogowaniu się na swoje konto przez www.

Transakcje są rozliczane w 3 pulach, pierwsza dotyczy płatności wykonanych do 24 sierpnia (piątek). Zapisy trwają do 14 października 2019, a cała akcja 14 dni dłużej.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie promocji „Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay

Miłego płacenia!

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Maciej

    Nic nie dostalem

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *