^

Nowa książka o Apple – „Tim Cook”. Teraz taniej -25%

Przemysław Marczyński

2 sierpnia 2019

Poznaj lidera Apple Tima Cooka. Książka o błyskotliwym „księgowym” w przedpremierowej cenie. Kupując dziś nową książkę o jednej z najważniejszy osób świata IT otrzymacie rabat w wysokości 25%. Autorem książki jest Leander Kahney. Spod jego ręki wyszły takie tytuły książek jak: Inside Steve’s Brain, Jony Ive oraz Cult of Mac.

Dlaczego Steve Jobs wybrał na swojego następcę Tima Cooka?

Nowa biografia uchyla wiele sekretów na temat nowego szefa Apple. Leander ukazuje nam początki współpracy Tima z Jobsem kreśląc tym samym historię dojścia Cooka do władzy w Apple. Biografia Tima Cooka zawiera wiele istotnych tematów pozwalających lepiej zrozumieć metodykę działań i kierunek rozwoju firmy Apple pod skrzydłami „księgowego”. W książce nie zabrakło również opinii osób, które bezpośrednio współpracowały z Timem. Te wszystkie elementy książki pomagają autorowi odpowiedzieć na pytanie – co skłoniło Steve’a Jobsa do wyboru Cooka na swojego następcę.

Leander Kahney, opierając się na wielu rozmowach z osobami wewnątrz Apple i z najbliższego otoczenia Cooka, opowiada inspirującą̨ historię o tym, jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpionego, a dzięki silnemu charakterowi, pielęgnowanym wartościom i doświadczeniu udało mu się osiągnąć więcej, niż ktokolwiek przypuszczał.

Promocja na książkę -25%

Premiera książki będzie miała miejsce 14.08.2019. Dziś trwa przedsprzedaż, a równocześnie promocja na zakup tego tytułu. Obecnie książkę „Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom” można kupić już za 37,49 zł.

Link do promocji tutaj.

Informacje o książkę.

Tytuł książki: Tim Cook. Człowiek, który wzniósł Apple na wyższy poziom
Cena okładkowa: 49,99
Liczba stron: 384
Wydawnictwo SQN: www.wsqn.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *