^

Alfred 4 – aktualizacja

Tomasz Wołkowski

3 czerwca 2019

Pod koniec ubiegłego tygodnia została wydana nowa wersja Alfred’a 4. Od teraz program można pobierać, instalować i cieszyć się nowymi funkcjami.

Czym jest Alfred?

O ten aplikacji pisaliśmy już wcześniej na łamach naszego magazynu. Alfred jednoczy w sobie wiele różnych korzystnych funkcji służących obsłudze komputera. Do podstawowych zadań Alfreda służy sterowanie komputerem, włączanie aplikacji, szukanie danych.

Wersja 4 przynosi nie tylko nowe funkcje, ale również wiele poprawek błędów i ulepszeń.
Licencja pojedyncza kosztuje 26 Euro. Kto chce się zdecydować na „Mega Support” płaci 44 Euro, ale potem nie płaci już za późniejsze aktualizacje. Kto już posiada licencję, może sprawdzić tutaj wszystkie możliwości aktualizacji. Program można pobrać ze strony producenta.

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

 1. Michał

  To kolejny artykuł Pańskiego autorstwa, z którego zupełnie nic nie wynika. Może warto pisać mniej, ale za to postawić na jakąkolwiek merytorykę i treść?

  Odpowiedz
  • Tomasz Wołkowski

   Nie rozumiem Pana zarzutu. Chciałem napisać, że wyszła aktualizacja do wersji 4 i ile taka aktualizacja kosztuje. Nie każdy wiedział, że taka aktualizacja wyszła. Właśnie takie informacyjne przesłanie miał ten tekst i wydaje mi się, że spełnił swoje zadanie.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *