^

Mój Mac Magazyn – HomeKit – jak stworzyć inteligentny dom

Czy już próbowaliście swoich sił z budowanie inteligentnego mieszkania? HomeKit daje nam niesamowite możliwości stworzenia domu, w którym będzie nam się łatwiej żyło. Funkcje automatyzacji, zdalnego zarządzania domem czy możliwość kontroli parametrów i bezpieczeństwo to niepodważalne atuty inteligentnego domu opartego na technologii Apple. W tym wydaniu Mój Mac Magazyn odpowiadamy na najważniejsze pytania, jakie stawiamy sobie przy budowaniu domu przyszłości. Pomożemy w rozwiązywaniu problemów, jakie mogą się pojawić z HomeKit, doradzimy, jaki wybrać sprzęt oraz podsuniemy przewodnik pierwszych kroków z HomeKit.

Recenzje i porady

W majowym wydaniu magazynu będzie można przeczytać o nowym routerze od D-Link’a, gniazdkach z IKEA i dysku na USB-C od Transcend’a. Fani produktywności znajdą również dla siebie recenzje ciekawych aplikacji w tym zaskakująco ciekawy Moom oraz nowy Reeder. Wśród porad zajrzyjcie koniecznie do artykułu o sposobach bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Po wspomniane wyżej artykuły będziecie mogli sięgnąć za darmo pobierając najnowszy numer Mój Mac Magazyn. Serdecznie zapraszamy do darmowej subskrypcji.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Jacek

  Od kiedy maila i oświadczenie trzeba podawać by pobrać magazyn ?

  • Przemysław Marczyński

   Jacku, od kilku lat. Nowy numer rozsyłany jest zasubskrybowanym czytelnikom. Archiwalne wydania możesz pobrać bez rejestracji. .

   • Jacek

    Ok dziekuje