Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn – HomeKit – jak stworzyć inteligentny dom

Mój Mac Magazyn – HomeKit – jak stworzyć inteligentny dom

Czy już próbowaliście swoich sił z budowanie inteligentnego mieszkania? HomeKit daje nam niesamowite możliwości stworzenia domu, w którym będzie nam się łatwiej żyło. Funkcje automatyzacji, zdalnego zarządzania domem czy możliwość kontroli parametrów i bezpieczeństwo to niepodważalne atuty inteligentnego domu opartego na technologii Apple. W tym wydaniu Mój Mac Magazyn odpowiadamy na najważniejsze pytania, jakie stawiamy sobie przy budowaniu domu przyszłości. Pomożemy w rozwiązywaniu problemów, jakie mogą się pojawić z HomeKit, doradzimy, jaki wybrać sprzęt oraz podsuniemy przewodnik pierwszych kroków z HomeKit.

Recenzje i porady

W majowym wydaniu magazynu będzie można przeczytać o nowym routerze od D-Link’a, gniazdkach z IKEA i dysku na USB-C od Transcend’a. Fani produktywności znajdą również dla siebie recenzje ciekawych aplikacji w tym zaskakująco ciekawy Moom oraz nowy Reeder. Wśród porad zajrzyjcie koniecznie do artykułu o sposobach bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Po wspomniane wyżej artykuły będziecie mogli sięgnąć za darmo pobierając najnowszy numer Mój Mac Magazyn. Serdecznie zapraszamy do darmowej subskrypcji.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

3 komentarze

 1. Jacek

  Od kiedy maila i oświadczenie trzeba podawać by pobrać magazyn ?

  Odpowiedz
  • Przemysław Marczyński

   Jacku, od kilku lat. Nowy numer rozsyłany jest zasubskrybowanym czytelnikom. Archiwalne wydania możesz pobrać bez rejestracji. .

   Odpowiedz
   • Jacek

    Ok dziekuje

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!