^

Reeder 4 już dostępny

Tomasz Wołkowski

26 kwietnia 2019

Kilka tygodni temu wypuszczono wersję próbną programu Reeder 4, czytnika RRS. Brałem udziałem w testowaniu każdej wersji beta i po pierwszych niedociągnięciach, w późniejszych odsłonach nie napotkałem już na widoczne problemy. Wczoraj ukazała się finalna wersja tego czytnika RRS.

Reeder 4

Jeśli chodzi o sam wygląd aplikacji, nie różni się zbytnio od swojej poprzedniej wersji. Jedną z nowości samego wyglądu to ściąganie miniatur zdjęć do niektórych artykułów na liście. Dla nieumiejących się skupić, mamy do dyspozycji funkcję nazwaną „bioniczne czytanie”. Opcja ta polega na wytłuszczeniu pierwszych liter każdego słowa w tekście. Nie sprawdzałem jej działania, ale może być przydatna. Podoba mi się również wbudowana w program lista rzeczy do przeczytania na później.

Reeder 4 dostępny jest w App Store w cenie 49,99 zł.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Soban

    poczekam na promkę 😉 50zł za coś trochę lepszego niż „trójka” to troche kasa w błoto jak dla mnie.