^
prosteporadniki-macos-promocja

[Promocja] Książkę „macOS Mojave. Proste Poradniki” wyślemy Ci bez kosztów dostawy

Przemysław Marczyński

25 kwietnia 2019

Książkę o macOS będzie można zabrać na majowy weekend w niższej cenie. Kupując w najbliższym czasie przewodnik po macOS Mojave nie poniesiecie kosztów przesyłki. Majówkę będziecie mogli spędzić, poznając jaki duży potencjał drzemie w Waszych komputerów Apple.

Jak skorzystać z promocji

Podczas składania zamówienia podaj kod: proste lub kliknij w TUTAJ aby kod dodał się automatycznie.

Dzięki temu automatycznie zostanie dodana darmowa wysyłka do zakupu książki. Akcja promocyjna jest ograniczona czasowo, jednak możecie być pewni, że na długi weekend otrzymacie swój tytuł jeśli zamówicie go do niedzieli. 

Dlaczego warto kupić książkę o macOS?

prosteporadniki-macos-srodek

Jest to obecnie jedyny na polskim rynku tytuł opisujący najnowszy system macOS Mojave. Książkę tak przygotowywaliśmy aby krok po kroku prowadziła czytelnika od włączenia komputera po zaawansowane funkcje systemu. Każda strona zawiera ilustrację pomagającą w poruszaniu się po opisywanych funkcjach. Dołożyliśmy też wiele trudu aby sam układ książki i jakość papieru przypadła Wam do gustu. Książka „macOS Mojave. Proste Poradniki” jest kompletnym poradnikiem opisującym jak wydajnie pracować na komputerach Apple. 

Więcej informacji o książce znajdziesz na stronie – Proste Poradniki

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. portfolio

  Muszę przyznać, że strona jest bardzo ładnie przygotowana. Aż chciałem sprawdzić portfolio wykonawcy. Niestety w stopce nie było o nim informacji.

  Czy można prosić o info, kto przygotował Wam stronę sprzedaży książki?

   • Dariusz

    Już sprawdziłem, że strona została wykonana za pomocą narzędzia Divi od elegantthemes.com postawiona na WordPress’ie z wykorzystaniem wtyczki WooCommerce

    Zdziwiłem się tylko, że nie ma nic w stopce na temat właśnie template’a/narzędzia/firmy, która stronę wykonała/zaprojektowała. Myślałem, że dla takiej firmy/osoby to jest w pewnym sensie promocja.

    Na razie dziękuję za propozycję. Zapamiętam na przyszłość, na wypadek potrzeby postawienia jakiegoś landing page’a .

    Dla zainteresowanych Divi zostawiam linka:
    https://www.elegantthemes.com/gallery/divi/