^

Program na dziś: Drafts

Tomasz Wołkowski

8 kwietnia 2019

Jestem fanem znajdowania coraz to nowszych i ciekawszych programów tekstowych. Wprawdzie korzystam z systemowych notatek i Ulysses’a, lecz nie przeszkadza mi to w poszukiwaniu kolejnych aplikacji do pisania.

Drafts

Program, który chciałbym polecić do wypróbowania, to Drafts. Edytor można testować darmowo, jednak aby cieszyć się pełną funkcjonalnością, należy opłacić abonament. Program można pobrać za darmo z App Store. Koszt miesięcznego abonamentu to 8,99 zł, roczny abonament wynosi 89,99 zł. Aplikacja jest dostępna zarówno na macOS jak i dla systemu iOS.

Jak napisałem wcześniej, z wersji podstawowej można korzystać bez opłat. Ważną cechą edytora jest wsparcie dla Markdown. Dzięki rozbudowanym skrótom klawiaturowym można pracować jeszcze szybciej. Dane mogą być synchronizowane w chmurze. iCloud jest oczywiście wspierany. Wersja Pro oferuje możliwość tworzenia własnych akcji oraz tematów.

Myślę, że aplikacja ta zasługuje na to, żebyśmy się jej bliżej przyjrzeli.
Oto krótki film prezentujący możliwości programu.

 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy